Небезпечно для життя: на 4-му етапі Кубку світу з біатлону відбувся чоловічий спринт. Результати українців

68,1 т.

У німецькому Оберхофі стартує четвертий етап Кубку світу з біатлону, з проведенням якого виникли великі проблеми. Через теплу погоду та дощі траса виявилася небезпечною для життя спортсменів, про що, зокрема, перед чоловічим спринтом заявив норвежець Йоханнес Тіннес Бьо.

Кліматичні умови суттєво вплинули на перебіг 10-кілометрової гонки. Небагатьом спортсменам вдалося пройти вогневі рубежі без промахів.

Серед таких щасливчиків не було українців. Найкращим серед наших співвітчизників став 20-річний Віталій Мандзін, який посів 31 місце заробив перші очки в основний залік у кар'єрі. Напередодні старту в Оберхофі тернополянин зізнавався, що ніколи не стикався з тим, що зараз відбувається на змаганнях у Німеччині.

Переможцем спринту став німець Бенедикт Долль, який подолав трасу за 24 хвилини та 12 секунд. Другим став норвежець Стурла Холм Легрейд, який програв тріумфаторові менше ніж дві секунди. "Бронзу" взяв ще один представник Норвегії Ендре Стремсхайм.

Як повідомляв OBOZ.UA, російська пропаганда зганьбилася з реакцією на Різдвяні перегони-2023 з біатлону, де представників РФ не було, згадавши минулі перемоги.