Справжній кіборг: Голанд забив п'ять голів у матчі Кубка Англії та увійшов до історії світового футболу. Відео

7,9 т.

Нападник "Манчестер Сіті" Ерлінґ Голанд став першим в історії футболістом, якому вдалося забити по п'ять голів в одному матчі Кубка Англії та Лізі чемпіонів. Норвезький форвард також є єдиним, хто відзначився пента-триком у складі "міщан" у двох різних матчах.

Це стало можливим завдяки феєричному перфомансу Голанда в поєдинку 1/8 фіналу, в якому "Сіті" грав на виїзді з "Лутоном", повідомляє Squawka на своїй сторінці у соціальній мережі Х, раніше відомої як Twitter. Команда з Манчестера здобула перемогу з рахунком 6:2, а норвежцю вистачило 55 хвилин, щоб оформити чергове досягнення.

Голанд відкрив рахунок уже на третій хвилині зустрічі. Цікаво, що чотири зі своїх п'яти взяття воріт суперника Ерлінґ оформив з передач бельгійця Кевіна де Брюйне. Не менш цікаво й те, що футболісти "Лутона" ледь не зробили камбек – програючи 0:3, їм вдалося забити двічі протягом семи хвилин.

У Лізі чемпіонів форвард "Сіті" оформив пента-трик у березні 2023 року в матчі 1/8 фіналу з "Лейпцигом" (7:0). До вашої уваги відео феєрії Голанда в Лутоні.

Кубок Англії. 1/8 фіналу

"Лутон" – "Манчестер Сіті" – 2:6

Голи: Кларк, 45, 52 – Голанд, 3, 18, 40, 55, 58, Ковачич, 72

Як повідомляв OBOZ.UA, син легендарного Андрія Шевченка Крістіан забив переможний гол в Англії та вивів свою команду до фіналу Кубка ліги.