Сенсація та фіаско лідера: на 5-му етапі Кубку світу з біатлону відбувся жіночий спринт

68,4 т.

Лідер загального заліку Кубку світу з біатлону Жюстін Бреза-Буше показала найгірший результат сезону і не потрапила навіть до десятки найкращих у спринтерській гонці на п'ятому етапі змагань у німецькому Рупольдингу. 27-річна спортсменка, яка посідає перше місце в рейтингу, маючи в активі 592 очки, фінішувала лише 12-ою.

Француженка припустилась по одному промаху на кожному з двох вогневих рубежів та пройшла дистанцію у 7,5 кілометрів за 20 хвилин та 20 секунд. Це лише на 2,5 секунди краще за результат українки Юлії Джими, яка фінішувала слідом за Бреза-Буше. Причому наша співвітчизниця вибила усі 10 мішеней.

Для представниці збірної Франції нинішній результат є абсолютно провальним. До цього в індивідуальних гонках вона завжди потрапляла як мінімум до квіткової церемонії, не опускаючись нижче п'ятього місця.

Перемогу у спринті здобула головна переслідувачка Бреза-Буше у загальному заліку Інгрід-Ландмарк Тандреволд із Норвегії. "Срібло" сенсаційно дісталося шведці Моне Брурссон, на третій сходинці гонку завершила знаменита італійка Ліза Віттоцці.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні чоловіча збірна України провально виступила в естафеті на Кубку світу з біатлону. Наші чоловіки також встановили унікальне "досягнення".