Україна встановила унікальне "досягнення" в естафеті Кубку світу з біатлону. Відео

1 хвилина
47,3 т.
Україна встановила унікальне 'досягнення' в естафеті Кубку світу з біатлону. Відео

Збірна України з біатлону стала єдиною командою у чоловічій естафеті на 5-му етапі Кубку світу в Рупольдингу, яка пішла на штрафне коло на першому етапі. Артем Прима під час стрілянини лежачи не зміг закрити одну мішень, використавши всі три додаткові патрони.

Після того, як 36-річний уродженець Чернігова пробіг додатково 150 метрів штрафу, збірна України опинилася на останньому 23-му місці з відставанням більше хвилини.

На стійці Артем зробив ще три неточні постріли, передавши естафету Дмитру Підручному, поступаючись 1:51.6 лідируючій Німеччині. У підсумку Україна фінішувала 18-ою з відставанням від переможців у 4 хвилини та 44,5 секунди.

Як повідомляв OBOZ.UA, перемогу в естафеті здобула збірна Норвегії, в 11 раз поспіль став першою в цій дисципліні на Кубку світу.

Норвежці мали деякі проблеми лише в першій половині гонки, де їм довелося використовувати на чотирьох вогневих рубежах п'ять додаткових патронів. Лідери естафети навіть знаходилися за межами призової трійки.

Зазначимо, що днем раніше в Рупольдингу жіноча збірна України з біатлону показала свій найкращий результат в естафеті цього сезону Кубку світу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!