Постраждала "Барселона": у Лізі чемпіонів відбувся історичний матч із драматичною розв'язкою. Відео

9,4 т.
Постраждала 'Барселона': у Лізі чемпіонів відбувся історичний матч із драматичною розв'язкою. Відео

Бельгійський "Антверпен" здобув першу в своїй історії перемогу над командою з Іспанії у Кубку/Лізі чемпіонів. Напередодні команда Марко ван Бомеля у неймовірно драматичному матчі обіграла на своєму полі каталонську "Барселону" – 3:2, пропустивши та забивши у компенсований час.

Обидві команди не мали турнірної мотивації та подарували вболівальникам гольове шоу. Господарі поля відкрили рахунок уже на другій хвилині завдяки влучному удару хавбека Артура Вермеєрена. Каталонці перед самою перервою рахунок зрівняли – відзначився форвард Ферран Торрес.

На початку другої половини нападник "Антверпена" Вінсент Янссен знову вивів свою команду вперед. А у компенсований час сталася справжня драма. Спочатку на 90+1-й хвилині Марк Гію знову дозволив каталонцям зробити рахунок рівним.

Проте буквально за 60 секунд форвард бельгійців Джордж Іленіхена скористався пасом з глибини поля, вийшов віч-на-віч і пробив повз голкіпера гостей, спровокувавши справжнє божевілля на трибунах.

Завдяки цій перемозі "Антверпен" зумів закінчити груповий етап із набраними очками. Бельгійці вперше обіграли іспанців у найпрестижнішому європейському клубному турнірі. Раніше вони тричі програли "Барселоні" та "Реалу" із загальним рахунком 1:13. Для каталонців ця поразка також стала дебютною від представників Бельгії.

Як повідомляв OBOZ.UA, донецький "Шахтар" програв "Порту" у вирішальному матчі Ліги чемпіонів і не зміг вийти до плей-оф турніру. У грі було забито рідкісний гол, який спровокував скандал.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!