Португальський футболіст привіз "пенальті століття". Відео

78,6 т.
Португальський футболіст привіз 'пенальті століття'. Відео

Захисник другої команди лісабонського "Порту" Ромен Коррея став справжнім антигероєм у соціальних мережах після того, як привіз пенальті у 12-му турі чемпіонату Португалії у Другій лізі. Епізод стався у домашньому поєдинку проти "Олівейренсі".

"Порту" Б домінував весь матч, з 56-ї по 68-ю хвилину забивши три голи. Під кінець  зустрічі гості спробували хитрим способом затягнути ігровий час, але зрештою поплатилися.

На 85-й хвилині голкіпер "Порту" Б Франсішку Мейшеду вводив м'яч у гру, віддавши пас на Коррею. 24-річний захисник вдав, що нібито не зрозумів ситуації, і взяв круглий снаряд до рук, щоб знову ввести його в гру.

Рефері такого гумору не оцінив, призначивши одразу 11-метровий удар. Покарання чітко реалізував Зе Педру. Матч зрештою закінчився з рахунком 1:3, а ситуацію з Корреєю в соцмережах назвали "пенальті століття".

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!