Переможний гол України у матчі з Ісландією. Опубліковано відео

3,7 т.

Михайло Мудрик став автором переможного голу збірної України у матчі проти Ісландії. Вінгер "Челсі" відзначився наприкінці другого тайму.

Зрівнявши рахунок зусиллями Віктора Циганкова, "жовто-сині" влаштували штурм ісландських воріт.

На 67-й хвилині добрий шанс мав Яремчук, отримавши пас від Зінченка. Олександр на кілька хвилин раніше замінив Руслана Малиновського. На 74-й хвилині вже Миколенко міг виводити Україну вперед, але після шедевральної передачі від Бражка не реалізував вихід віч-на-віч.

Успіху Україна досягла на 84-й хвилині. Циганков у статиці не зміг обіграти ісландського захисника, віддав на Судакова, той покотив далі на Мудрика і хавбек "Челсі" в дотик відправив круглий снаряд точно в ліву шістку.

Як повідомляв OBOZ.UA, 26 березня збірна України перемогла команду Ісландії у фіналі плей-офф відбору та вийшла на чемпіонат Європи з футболу-2024, який пройде з 14 червня по 14 липня у Німеччині. Поєдинок на "Вроцлав Арені" в однойменному польському місті завершився з рахунком 2:1.

Україна вчетверте поспіль вийшла на континентальну першість. На Євро-2024 наша команда зіграє у групі Е зі збірними Бельгії, Словаччини та Румунії.

Україна – Ісландія 2:1 (0:1, 2:0)

Голи : 0:1 – 30 Гудмундссон, 1:1 – 54 Циганков, 2:1 – 84 Мудрик.

Україна – Лунін, Конопля, Матвієнко, Забарний, Миколенко, Малиновський (Зінченко, 64), Судаков, Бражко, Мудрик, Циганков (Таловеров, 88), Яремчук (Довбик, 72).

Ісландія - Вальдімарссон, Паульссон, Інгасон, Гретарссон, Торарінсон (Фіннссон, 63), Харальдссон (Андерсон, 87), Гудмундссон, Траустасон, Гудмундссон, Гудйонсен (Оускарссон, 64), Торстейнссон (Е8)

Попередження : Харальдссон (21), Малиновський (42), Інгасон (56), Гудмундссон (90), Зінченко (90+2).