Обійшов зірку "Реала": футболіст збірної України став найкращим у чемпіонаті Іспанії

10,3 т.
Обійшов зірку 'Реала': футболіст збірної України став найкращим у чемпіонаті Іспанії

Нападник збірної України Артем Довбик вийшов у лідери чемпіонату Іспанії за кількістю результативних дій. Напередодні наш співвітчизник став одним із найактивніших учасників фантастичної перемоги "Жирони" над мадридським "Атлетико" (4:3) у 19-му турі Ла Ліги.

Українець у цій грі записав на свій рахунок гольову передачу. На 39-й хвилині після розіграшу кутового Довбик у стилі карате зумів переправити м'яч за спини захисників суперника, чим скористався голландець Дейлі Блінд, зробивши рахунок 3:1 на користь "Жирони".

Це означає, що в активі українця тепер 11 голів та п'ять результативних передач. За показником гол+пас Артем набрав уже 16 очок і випередив на один пункт зірку мадридського "Реала" Джуда Беллінгема. 14 результативних дій записав на свій рахунок форварда "Атлетіко" Антуана Грізманна.

Зазначимо, що "Жирона" після голу Блінда дозволила гостям з Мадрида зрівняти рахунок. Кульмінація зустрічі настала у компенсований до другого тайму час, коли фантастичний гол оформив хавбек Іван Мартін. Також додамо, що інший український легіонер каталонської команди Віктор Циганков продовжує відновлюватись після пошкодження та в заявку на матч не потрапив.

Як повідомляв OBOZ.UA, форвард збірної України Роман Яремчук забив перший гол у чемпіонаті Іспанії, відзначившись у складі "Валенсії".

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!