На 4-й хвилині. Футболіст збірної України забив дебютний гол у чемпіонаті Іспанії. Відео

47,2 т.

Український нападник бельгійського "Брюгге" "Роман Яремчук, який грає на правах оренди за "Валенсію", забив свій перший гол у чемпіонаті Іспанії. 28-річний футболіст збірної України відзначився у 19-му турі.

Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі та розписався у воротах "Вільярреалу" вже на 4-й хвилині. Валенсія" організувала швидку контратаку, Хосе Гая втік від суперників лівим флангом, віддав назад у воротарський центр, де Роман з 11 метрів зробив рахунок 1:0.

Зрештою матч завершився з рахунком 3:1, а Яремчук відіграв 70 хвилин і був замінений на Хаві Герру.

Як повідомляв OBOZ.UA, Яремчук може достроково завершити кар'єру у "Валенсії", оскільки один із титулованих клубів Іспанії хоче вже у січні розірвати орендну угоду з "Брюгге", якій належать права на футболіста.

Роман Яремчук

Роман Яремчук перейшов до "Валенсії" 1 вересня 2023 року. З того часу встиг зіграти 14 матчів, відзначившись двома забитими м'ячами.

Свій перший гол за "Валенсію" український нападник забив у 1/32 фіналу Кубка Іспанії, відзначившись у грі проти "Ароси", який виступає у п'ятому за силою дивізіоні країни.