Непереможний український суперваговик виграв чемпіонський бій нокаутом, від якого суперник відлетів за канати. Відео

189,2 т.

Український суперважковаговик Олександр Захожий (19-0, 15 KO) виборов вакантний пояс чемпіона Європи за версією EBU. На вечорі боксу у Шарлоттенбургу (Німеччина) 30-річний уродженець Запоріжжя переміг місцевого бійця Граніта Шалу (15-1, 5 КО).

З перших хвилин бою наш співвітчизник грамотно використав свою перевагу у фізичних даних, за допомогою джеба тримаючи суперницю на дистанції. Німець намагався контратакувати через передню руку українця, який той необачно викидав уперед.

Розв'язка настала у другому раунді, коли Шала пропустив кілька прямих у голову і поплив. Перша спроба успіхом не увінчалася: німецький боксер зміг заклінчувати, отримавши кілька секунд перепочинку.

Друга спроба стала більш щасливою. Захожий точно пробив по печінкці, німець склався, після чого йому одразу прилетів бічний у голову, від якого опонент вилетів за канати.

Як повідомляв OBOZ.UA, 26 березня Олександр Захожий здобув ефектну перемогу над 42-річним німцем Мухаммедом Алі Дурмазом (32-34, 30 КО). Зустріч у німецькому Гамбурзі завершилася достроково.

Рік тому Захожий у Дортмунді переміг грецького супертяжа Євгеніоса Лазарідіса (17-4, 11 КО).

У січні цього року Олександр Захожий продовжив свою переможну серію, впевнено вигравши бій на вечорі боксу Facher Sport Management у Німеччині. Поєдинок із Павлом Соуром (14-7, 9 КО) у Карлсруе завершився достроково.