Найкращий: Мудрик виграв перший трофей в Англії

73,2 т.

Вінгера збірної України Михайла Мудрика названо найкращим гравцем чвертьфінального етапу Кубка англійської ліги. Цей трофей став першим для нашого співвітчизника у складі лондонського "Челсі", куди він перейшов узимку минулого року за 100 мільйонів євро з урахуванням бонусів.

Про це англійський клуб інформує на своїй сторінці у соціальній мережі Х, раніше відомої як Tiwtter. Мудрик відзначився голом у чвертьфінальному протистоянні Carabao Cup із "Ньюкаслом". Українець забив на 90-й хвилині, чим допоміг своїй команді зрівняти рахунок та перевести гру у серію пенальті.

Мудрик підловив на помилці захисник "сорок" Кірана Трепп'єра та точно відправив м'яч у дальній кут воріт суперника. Михайло також реалізував післяматчевий 11-метровий, що дозволило "Челсі" пройти до півфіналу турніру.

Битва за путівку до вирішального матчу турніру відбудеться вже 9 січня. Суперником "синіх" по виїзному матчі стане представник Чемпіоншипу "Міддлсбро". Початок гри – о 22:00 за київським часом.

Як повідомляв OBOZ.UA, нападник збірної України Артем Довбик став першим нашим гравцем в історії, якого визнали найкращим гравцем місяця в чемпіонаті Іспанії.