Найвищий титул у кар'єрі. Знаменита українська тенісистка, програючи 1:5, перемогла 5-ту ракетку світу і вийшла у фінал

22,2 т.

Третя ракетка України Марта Костюк (№34 WTA) здобула важку перемогу на турнірі WTA 500 у Сан-Дієго (США) із призовим фондом у 900 000 доларів. У півфіналі 21-річна киянка за півтори години здолала американку Джесіку Пегулу (№5 WTA) 6:7 (4:7), 1:6.

Матч складався для нашої співвітчизниці невдало. 30-річна уродженка Нью-Йорка буквально розчавила українку, легко взявши перші п'ять геймів із шести. Програючи 1:5 Костюк розслабилася та здійснила фантастичний перелом.

Марта змогла довести сет до тай-брейку, який виграла з рахунком 7:4.

На другу партію у Пегули не було ані моральних сил, ані фізичних. Розчавлена втраченою перемогою тенісистка зі США здалася, дозволивши суперниці з України перемогти із розгромним рахунком 6:1.

Коментуючи свій успіх Марта Костюк сказала, що не знає, що з нею сталося у першому сеті та як вона змогла переламати перебіг поєдинку.

"Як я вже говорила, я дуже легко програла Джессіці у попередньому матчі. Я була розчарована, що сьогодні все розвивалося в тому ж напрямку... Навіть не знаю, як я змінила все. Вибачте, хлопці. Я намагалася вигадати відповідь, але не знаю", – з усмішкою сказала українка.

Марта Костюк втретє зіграла проти Джесіки Пегули та вперше зуміла її перемогти. Це перша перемога проти тенісистки із топ-5.

Костюк вдруге у кар'єрі зіграє у фіналі турніру WTA і вперше на категорії 500. За найбільший титул у своїй кар'єрі Марта боротиметься із 49-ю ракеткою світу Кеті Бултер із Великобританії. Початок 4 березня об 01:00 за київським часом.

Як повідомляв OBOZ.UA, у чвертьфіналі Костюк за дві години 14 хвилин обіграла нейтральну атлетку з російським паспортом Анастасію Павлюченкову (№25 WTA) 3:6, 6:4, 6:3.