Знаменита українська тенісистка перевернула матч із росіянкою та вийшла до півфіналу престижного турніру у Сан-Дієго. Відео

2 хвилини
28,5 т.

Третя ракетка України Марта Костюк (№34 WTA) здобула вольову перемогу на турнірі WTA 500 у Сан-Дієго із призовим фондом у 900 000 доларів. У чвертьфіналі 21-річна киянка за 2 години 14 хвилин здолала росіянку Анастасію Павлюченкову (№25 WTA) 3:6, 6:4, 6:3.

Зустріч відпочатку невдало складалася для нашої співвітчизниці. Костюк не встигала за швидкими розіграшами суперниця, програла на своїй подачі чотири гейми і без шансів поступилася нейтральній тенісистці з російським паспортом.

У другому сеті все змінилося. Марта грамотно атакувала, звела до мінімуму необов'язкові помилки і зрівняла рахунок у партії. Домінування української тенісистки продовжилося і у вирішальному сеті, проте за рахунку 4-2 зустріч довелося перервати через дощ.

Цю паузу Павлюченкова спробувала використати для перезавантаження, щоби повернути ініціативу, проте Костюк свою перемогу вже не віддала.

34-а ракетка світу з України зробила ще один брейк і оформила путівку до 1/2 фіналу, де зустрінеться з першою сіяною на турнірі Джесікою Пігулою (№5 WTA). Попередній час початку: 3 березня, година ночі за київським часом.

З американкою Марта Костюк вже зустрічалася двічі і обидва рази програла: 2022 року в Цинциннаті та минулого сезону на Australian Open.

Як повідомляв OBOZ.UA, Костюк зустрічалася із Павлюченковою два тижні тому. 13 лютого українка відмовилася продовжувати гру другого кола на турнірі WTA 1000 у Досі та знялася зі змагань.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!