Мудрик вийшов у старті та заробив пенальті у переможному матчі "Челсі". Відео

14,0 т.
Мудрик вийшов у старті та заробив пенальті у переможному матчі 'Челсі'. Відео

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик провів чудовий домашній матч 14-го туру в англійській Прем'єр-лізі проти "Брайтона". 22-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та у другому таймі заробив пенальті.

На 65-й хвилині Михайло тікав віч-на-віч з голкіпером, але його збив захисник.

Головний арбітр зустрічі Крейг Поусон після перегляду відеоповтору призначив у ворота гостей 11-метровий, який реалізував аргентинець Енцо Фернандес.

На 81-й хвилині українця замінив албанець Армандо Броха. Після цього "сині" пропустили гол, але все одно змогли зберегти переможний рахунок 3:2.

Як повідомляв OBOZ.UA, 21 жовтня Мудрик забив другий гол за лондонський клуб. Наш співвітчизник відзначився фантастичним ударом у поєдинку 9-го туру чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі проти "Арсеналу" (2:2). У цій грі він також заробив для "Челсі" пенальті.

Нагадаємо, що Мудрик перейшов до "Челсі" у січні цього року за 100 млн євро. З того часу взяв участь у 25 іграх у всіх турнірах, відзначившись двома результативними передачами.

Окрім того, 2 жовтня Михайло забив дебютний гол за "синіх". Тоді у 7-му турі англійської Прем'єр-ліги наш співвітчизник розписався у воротах "Фулхема".