Малиновський забив гарматний гол в Італії і не став святкувати, вибачившись перед уболівальниками. Відео

35,9 т.

Український півзахисник "Дженоа" Руслан Малиновський забив свій третій гол за італійський клуб. 30-річний уродженець Житомира відзначився у поєдинку 24-го туру Серії А проти своєї колишньої команди "Аталанти", за яку провів 143 матчі.

Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі та на 51-й хвилині зрівняв рахунок. Руслан обігрався у "стінку" з Міланом Баделем і гарматним пострілом не залишив шансів голкіперу.

Після голу Руслан не став радіти, а мовчки побіг до центрального кола, піднявши руки, наче вибачаючись перед уболівальниками "Аталанти".

Зазначимо, що цей забитий м'яч українця не врятував "Дженоа" від поразки. На 55-й хвилині Тен Копмайнерс забив переможний гол. На 10-й доданій хвилині Давіда Дзаппакоста, а на 13-й Туре Ель-Білаль встановили остаточний результат (1:4). У турнірній таблиці клуб із Ґенуї опустився на 12-е місце (29 очок).

Як повідомляв OBOZ.UA, у грудні минулого року в чемпіонаті Італії спалахнув скандал після небезпечного підкату Малиновського в матчі з "Ювентусом".

Фанати туринців у соцмережах люто накинулися на українця, звинувативши того у спробі вбивства і зажадавши для нього суворішого покарання.

Нагадаємо, що у 14-му турі Серії А Малиновський відзначився фантастичним голом у домашньому матчі проти "Емполі".