Форвард збірної України забив "Реалу" у чемпіонаті Іспанії, обігравши один в один українського голкіпера. Відео

69,3 т.
Форвард збірної України забив 'Реалу' у чемпіонаті Іспанії, обігравши один в один українського голкіпера. Відео

Український форвард "Валенсії" Роман Яремчук відзначився забитим голом у домашньому матчі 27 туру чемпіонату Іспанії з футболу в Ла-Лізі проти мадридського "Реала". 28-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та на 30-й хвилині зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди.

Наш співвітчизник сповна скористався з помилки Даніеля Карвахаля. Досвідчений гравець збірної Іспанії віддав пас назад просто на ногу Яремчуку. Роман двома рухами відіграв українського голкіпера "Реала" Андрія Луніна і без проблем закотив м'яч у порожні ворота.

"Реалу" явно не вистачало креативу. Лідери мадридців погано взаємодіяли між собою, намагаючись задіяти усі вільні зони для атак. "Валенсія" в основному використовувала фланги та грамотно захищалася.

Єдиний провал в обороні стався на 5-й додатковій хвилині першого тайму, який призвів до пропущеного голу.

У другій половині зустрічі гості повністю домінували на полі та змогли зрівняти рахунок (2:2). Дубль на рахунку Вінісуса Жуніора.

Руку до порятунку "Реала" додав і український воротар. Андрій Лунін відбив найстрашніший удар впритул.

Зазначимо, що сам матч (2:2) завершився грандіозним скандалом. Головний арбітр Хесус Хіль Мансано дав фінальний свисток за секунду перед тим, як мадридський клуб забив переможний гол.