Брав участь і Лунін. Матч "Валенсія" – "Реал" завершився грандіозним скандалом з вилученням та колотнечею. Відео

27,7 т.
Брав участь і Лунін. Матч 'Валенсія' – 'Реал' завершився грандіозним скандалом з вилученням та колотнечею. Відео

Головний арбітр матчу чемпіонату Іспанії з футболу у Ла Лізі між "Валенсією" та "Реалом" Хесус Хіль Мансано дав фінальний свисток за секунду до того, як мадридський клуб забив переможний гол. Поєдинок 27-го туру завершився з рахунком 2:2.

На 97-й хвилині Джуд Беллінгем зміг влучити у ворота господарів, але удар не був зарахований. Це викликало вибух емоцій у футболістів "Реала". Вони всією командою накинулися на арбітра, намагаючись довести, що він не правий.

Захищати рефері прийшли гравці "Валенсії". На полі почалася невелика бійка, в якій брав участь навіть український голкіпер Андрій Лунін.

За підсумками скандалу Хесус Хіль Мансано показав Беллінгемові червону картку за неспортивну поведінку.

Як повідомляв OBOZ.UA, у цій грі форвард збірної України Роман Яремчук відзначився забитим голом. 28-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та на 30-й хвилині зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди.