Лідер збірної України з біатлону показав приголомшливу гонку на Кубку світу, влаштувавши драматичний фініш. Відео

160,6 т.

Знаменитий український біатлоніст Дмитро Підручний здійснив величезний прорив у гонці переслідування на 2-му етапі Кубку світу в австрійському Хохфільцені. 32-річний уродженець Тернополя фінішував 19-м, при цьому стартувавши з 52-ї позиції.

Жоден з біатлоністів, що виступали, не досяг такого прогресу в цій гонці.

Наш співвітчизник поступився переможцю норвежцю Йоханнесу Тінгнесу Бьо понад дві хвилини. Українець зробив по одному неточному пострілу на двох останніх рубежах, програвши зрештою на дистанції понад 2 хвилини.

На фініші Дмитро не захотів поступатися суперниками жодної позиції, на останніх метрах дистанції влаштувавши справжню зарубку з Міхалом Крчмаржем. Українець випередив чеха лише завдяки фотофінішу.

Чистим ходом Підручний посів 14-е місце серед усіх біатлоністів, увійшовши до топ-15 за скорострільністю.

Ще один українець Антон Дудченко зберігав шанси на очки лише на перших двох колах. Після третьої стрілянини Антон мав 4 промахи.

Це наклалося на традиційно невисоку для старту цього сезону швидкість. У результаті Дудченко, який стартував 47-м, перетнув фінішну лінію 49-м.