"Київ-Баскет" здобув третю перемогу у сезоні Суперліги Favbet над "Старим Луцьком"

732
'Київ-Баскет' здобув третю перемогу у сезоні Суперліги Favbet над 'Старим Луцьком'

Другий ігровий день южненського баблу Суперліги Favbet розпочинали "Старий Луцьк" та "Київ-Баскет". Напередодні обидві команди виграли свої поєдинки, а сьогодні другий поспіль успіх у баблі святкував столичний колектив – 68:62.

Кияни стартували з ривка 8:0, який вони організували в перші дві хвилини. При цьому підопічні Дмитра Забірченка реалізували дві перші триочкові спроби. "Старий Луцьк" у відповідь став знаходити свої шанси у трисекундній зоні суперника та в атаках з дальньої дистанції. Щоправда, це лише дозволило не дати "Київ-Баскету" збільшити свій гандикап.

Столична команда залишила першу чверть за собою, перевершивши суперника за кидковими показниками і кількістю підбирань. А ось у чверті N2 хід гри змінився. "Старий Луцьк" спочатку організував ривок 7:2, а наприкінці 17-ї хвилини вперше у цьому протистоянні вийшов уперед (28:26). Саме в цьому десятихвилинному відрізку до луцької команди перейшло лідерство в точності кидків з гри та з лінії. Проте останнє слово в першій половині гри залишилося за "Київ-Баскетом", який на велику перерву пішов із гандикапом в одне володіння (32:30).

Друга половина гри вийшла такою ж конкурентною. У чверті N3 не можна було віддати комусь перевагу, а ось на старті заключної гандикап "Київ-Баскета" склав 6 пунктів. Кияни впродовж усієї вирішальної десятихвилинки утримували суперника на дистанції і в підсумку здобули над ним третю перемогу в сезоні та 13-у загальну в першостi.

У складі переможців 16 очок набрав Брентлі Байнум13 очок – в активі Максима Зайцева.

У "Старого Луцька" найрезультативнішим гравцем став Стейсі Томас – 12 очок. На один пункт менше – в активі Володимира Коцька.