"Київ-Баскет" пройшов без поразок бабл Суперліги Favbet в Южному

1 хвилина
774
'Київ-Баскет' пройшов без поразок бабл Суперліги Favbet в Южному

Столичний "Київ-Баскет" завершив бабл Суперліги Favbet в Южному впевненою перемогою над господарями БІПОЮ-Збірною Одеської області з рахунком 81:63.

Кияни з початку матчу позначили свою перевагу, яку в другій чверті довели до комфортних 10-13 очок. Після великої перерви перевага "Київ-Баскета" зберігалась на двозначному рівні, а в четвертій чверті вона досягла 24 очка.

Кияни надійніше за суперника зіграли в захисті і реалізували свої моменти з кращим відсотком – 50% проти 39%.

У "Київ-Баскета" дабл-дабл оформив Вадим Заплотинський – 12 очок та 11 підбирань, а найрезультативнішим з 16 очками став Брентлі Байнум. У БІПИ 16 очок в актив записав Маркус Льюіс.

Завдяки трьом перемогам в трьох матчах в Южному "Київ-Баскет" закріпився на четвертій сходинці турнірної таблиці, маючи непогані шанси завершити регулярний чемпіонат в топ-3.

БІПА з однією перемогою в домашньому баблі та 7 перемогами в 23 матчах продовжує боротьбу за місце в плей-оф.