Грав син Шевченка. Збірна України з футболу здобула надважливу перемогу в еліт-раунді кваліфікації чемпіонату Європи-2024 U-19. Відео

2 хвилини
16,9 т.

Юнацька збірна України U-19, що складена з футболістів не старших за 2005 рік народження, перемогла у другому турі еліт-раунда відбору Євро-2024. У Скоп'є підопічні Дмитра Михайленка розгромили однолітків із Латвії 3:0.

Наша команда відкрила рахунок на 34-й хвилині. Маткевич зліва зробив пас на хід Пономаренка, той змістився в центр і точно пробив у нижній лівий кут воріт.

На 60-й хвилині Матвій подвоїв перевагу "жовто-синіх". Форвард "Динамо" заробив пенальті, яке сам і забив, оформивши дубль.

Наприкінці матчу латвійці могли скоротити відставання, але нашу команду врятувала штанга. Потім свій шанс упустив Тимур Тутеров, реалізувавши вихід віч-на-віч з голкіпером.

Однак на 89-й хвилині Тутеров таки досяг свого. Нападник "Сандерленда" U-21 скористався закиданням від Ващенка, увійшов до штрафного майданчика та оформив остаточний рахунок.

Зазначимо, що наприкінці матчу на поле вийшов син голови УАФ Андрія Шевченка. Крістіан на 90-й хвилині замінив Кревсуна.

Україна (U-19) — Латвія (U-19) — 3:0 (1:0)

Голи: Пономаренко (34, 60, з пенальті), Тутєров (89).

Україна (U-19): Крапивцов, Гусєв, Мельниченко, Єрмачков, Дрозд (Стрюков, 90), Кревсун (Шевченко, 90), Ващенко, Гаджиєв (Цуканов, 67), Синчук, Пономаренко (Дубровний, 74), Маткевич (Тутєров, 67).

Латвія (U-19): Чеверс, Тіхоновічс, Пурс, Смірновс, Лієпіньш (Лорманіс, 84), Кангарс (Валутадатілс, 67), Єссе, Ямонтс, Грабовскіс (Барковскіс, 84), Бочс (Івуланс, 61), Евелонс (Межсаргс, 61).

Попередженя: Дрозд (38), Кревсун (57), Єрмачков (85), Дубровний (87) — Кангарс (30), Єссе (55).

УАФ

Ця перемога значно покращила шанси українців на вихід у фінальну частину чемпіонату Європи, яка пройде 15-28 липня 2024 року та стане відбором від УЄФА на ЧС-2025 U-20. Україна ділить перший рядок із командою Швейцарії.

Вирішальний матч між цими командами за підсумкове перше місце відбудеться 26 березня. Україні достатньо нічиєї, щоб вийти на Євро-2024.

Як повідомляв OBOZ.UA, 20 березня Україна з рахунком 2:0 перемогла Північну Македонію в 1-му турі міні-турніру в македонському Скоп'є на FFM Training Centre. Крістіан Шевченко з'явився на полі на 79-й хвилині, замінивши Геннадія Сінчука.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber.  Не ведіться на фейки!