Дебют у збірній! Син Шевченка допоміг Україні здобути перемогу в еліт-раунді відбору на чемпіонат Європи з футболу-2024 U-19

78,2 т.

17-річний син голови Української асоціації футболу (УАФ) Андрія Шевченка дебютував за юнацьку національну збірну. Друга дитина легендарного нападника вперше зіграла у жовто-синій футболці у першому раунді еліт-раунді відбору Євро-2024 (U-19) проти однолітків із Північної Македонії.

Стартовий поєдинок міні-турніру у македонському Скоп'є на FFM Training Centre завершився з рахунком 2:0 на користь наших співвітчизників. Крістіан Шевченко з'явився на полі на 79-й хвилині, замінивши Геннадія Сінчука.

Підопічні Дмитра Михайленка впевнено розпочали зустріч, відкривши рахунок перед самою перервою. На 46-й хвилині після подачі кутового Кревсун впевнено зіграв на підборі, далеким ударом зробивши рахунок 1:0.

На самому старті другого тайму Пономаренко влучним "пострілом" з-за меж штрафного майданчика збільшив перевагу збірної України. Під кінець гри македонці залишились у меншості.

23 березня Україна (U-19) зіграє проти Латвії U-19. 26 березня заплановано гру проти Швейцарії U-19. Переможець групи виходить у фінальну частину чемпіонату Європи, яка пройде 15-28 липня 2024 року та стане відбором від УЄФА на ЧС-2025 U-20.

Андрій Миколайович у себе в Instagram привітав збірну, прокоментувавши виступ свого сина.

"Ще два матчі відокремлюють нас від Євро-2024. Неймовірна енергетика була і на полі, і на стадіоні! Дякую Дмитру Михайленко та його хлопцям. Особлива радість – привітати гравця під номером 7 з дебютом у юнацькій збірній", - написав Шевченко-старший.

Як повідомляв OBOZ.UA, Шевченко-молодший феєрично дебютував за молодіжну команду "Вотфорда". Він допоміг команді вийти у фінал Кубку ліги. 11 лютого з'явилося інтерв'ю, що Крістіан, який народився у листопаді 2006 року у Лондоні, хоче стати громадянином України.