Футболіст російського клубу розплакався після поразки Боснії від України. Фотофакт

1 хвилина
46,2 т.

Захисник збірної Боснії та Герцеговини Денніс Хаджикадуніч, контракт якого належить російському "Ростову", не зміг стримати емоцій після поразки від України у півфіналі плей-оф відбору Євро-2024. 25-річний футболіст розплакався у прямому ефірі, коментуючи феєричний камбек "синьо-жовтих".

Хаджикадуніч поскаржився на невдачу своєї команди, яка буквально за три хвилини перед фінальним свистком пропустила два м'ячі і програла поєдинок (1:2). Боснійський захисник також не зміг пояснити причин такого розвитку подій на полі у Зениці.

"Ми були близькі. Залишалося п'ять хвилин... Перемога була така близька, але ми програли. У мене немає слів. Мені зараз дуже складно говорити", – сказав Хаджикадуніч, витираючи сльози.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров назвав свою версію причин камбеку українців. А герой зустрічі з Боснією Роман Яремчук прокоментував успіх нашої команди. Зазначимо, що у матчі збірних Ісландії та Ізраїлю визначився суперник збірної України з фінального матчу стиків Євро-2024.

Як повідомляв OBOZ.UA, стало відомо, що футболісти збірної України запрацюють за вихід до фінальної частини чемпіонату Європи у Німеччині.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!