Ексфутболіст збірної України забив фантастичний "радіокерований" гол у чемпіонаті Кіпру. Відео

63,1 т.
Ексфутболіст збірної України забив фантастичний 'радіокерований' гол у чемпіонаті Кіпру. Відео

Український півзахисник "Омонії" Роман Безус відзначився феноменальним дальнім ударом у 19-му турі чемпіонату Кіпру. 33-річний ексфутболіст збірної України забив у домашньому матчі проти "Докси".

На 15-й хвилині при рахунку 1:0 Безус отримав м'яч за 25 метрів від воріт і, не роздумуючи, вистрілив. Круглий снаряд летів повз штангу, але в останній момент ніби радіокерований вильнув убік потрапивши в рамку.

Незважаючи на те, що голкіпер відео мав удар і мав достатньо часу, щоб зреагувати, врятувати команду від пропущеного гола він не зміг.

Після цього в першому таймі "Омонія" закотила ще два м'ячі у чужі ворота та один у свої. Ще один гол був забитий після перерви. Зустріч завершилась із рахунком 5:1.

Як повідомляв OBOZ.UA, Безус приніс перемогу своїй команді (3:2) у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти "Габали" з Азербайджану.

Нагадаємо, що Безус з 2019 року виступав за бельгійський "Гент", де за 89 матчів забив 16 м'ячів. У серпні 2022 року як вільний агент перейшов до "Омонії". З того часу провів за новий клуб 57 поєдинків. Забив 12 голів та зробив 9 передач.