Дві картки за 5 секунд. Футболіст у АПЛ заробив "видалення року". Відео

10,1 т.
Дві картки за 5 секунд. Футболіст у АПЛ заробив 'видалення року'. Відео

Крайній захисник "Манчестер Юнайтед" Діогу Далот став антигероєм матчу 17-го туру чемпіонату Англії з футболу в Прем'єр-лізі (АПЛ) проти "Ліверпуля". 24-річного футболіста збірної Португалії було видалено на останніх хвилинах, тому що він отримав поспіль дві жовті картки з інтервалом у кілька секунд.

На 94-й хвилині за рахунку 0:0 "Ліверпуль" отримав шанс на останню контратаку. Далот боровся з Мохаммедом Салахом і поблизу свого штрафного, м'яч від ноги єгиптянина пішов в аут.

Головний арбітр зустрічі Майкл Олівер показав, що вводити круглий снаряд в гру повинні саме ліверпульці, що розлютило португальця.

Не стримуючи емоцій він бурхливо обурюватись, отримавши одразу попередження. Показаний "гірчичник" не зупинив Далота. Той продовжив розповідати рефері все, що про нього думає, практично вмить побачивши перед собою другу жовту картку, яка перетворилася на червону.

"Ліверпуль" догравав хвилини, що залишилися, в більшості, але перемогу вирвати так і не зміг. У мережі англійські фанати назвали цей епізод "видаленням року".