Два чемпіони Європи виключені зі складу збірної України з біатлону на 5-й етап Кубку світу. Усі подробиці

Чемпіон світу (2019) та Європи (2020) Дмитро Підручний і чотириразовий чемпіон Європи Артем Прима не візьмуть участь у гонках 5-го етапа Кубку світу з біатлону, що залишились. У програмі змагань у німецькому Рупольдингу заплановано спринт (13 січня) і гонку переслідування (14 січня).

У себе в Instagram Підручний написав, що вирушає на підготовку до чемпіонату світу в австрійський Обертілліах.

"Непростий день для нашої команди. Результатом в естафеті незадоволений ніхто. Найголовніше зараз проаналізувати помилки та виправити їх. Для мене це була єдина гонка у Рупольдингу", - зазначив Дмитро.

За інформацією "Супільне Спорт", разом з Підручним в Обертіліах відправився і Прима. Таким чином склад збірної України на КС у Рупольдингу виглядає так: Антон Дудченко, Денис Насико, Артем Тищенко, Тарас Лесюк та Віталій Мандзін.

Як повідомляв OBOZ.UA, Україна у чоловічій естафеті посіла 18-е місце. "Жовто-сині" стали єдиною командою у цій гонці, які пішли на штрафне коло на першому етапі.

Артем Прима під час стрілянини лежачи не зміг закрити одну мішень, використавши всі три додаткові патрони.

Днем раніше в Рупольдингу жіноча збірна України з біатлону показала свій найкращий результат в естафеті цього сезону Кубка світу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!