Довго йшли на медаль: на якому місці українки завершили естафету 5-го етапу КС з біатлону та хто переміг

16,3 т.

Українські біатлоністки не змогли здобути перші нагороди цього сезону Кубку світу. У четвер, 10 січня, "синьо-жовті" фінішували п'ятими в німецькому Рупольдингу в естафетній гонці, яка відкрила п'ятий етап першості, де наші дівчата довго претендували на медалі.

Першою в боротьбу вступила Ірина Петренко, яка блискуче пройшла свій відрізок і передала естафету Юлії Джимі третьою з відставанням від лідируючих шведок 3,5 секунди. Один із лідерів української збірної також не підкачала – 33-річна киянка пройшла без промахів та запасних патронів два вогневі рубежі та закінчила етап на третьому місці.

Далі побігла Анастасія Меркушина. І якщо на стрільбі лежачи у неї не виникло жодних проблем, то ось на стійці українка ледве уникла штрафного кола. Використавши три додаткові постріли, 28-річна спортсменка відкотилася на шосту позицію.

Христина Дмитренко, яка закривала естафету, мала відставання за 50 секунд від подіуму. Біатлоністка вибила 10 мішеней з 11 патронів і зрештою фінішувала п'ятою, що стало найкращим результатом для наших дівчат у сезоні.

Переможцем естафети в Рупольдингу стала збірна Франції, в якої розкішний останній етап провела Жюлья Сімон. "Срібло" дісталося шведкам, а бронзові нагороди пішли до Німеччини.

Як повідомляв OBOZ.UA, лідер збірної України Юлія Джима відмовилася виступити на чемпіонаті Європи з біатлону.