Драматична розв'язка. Чемпіон світу безглуздо втратив перемогу на Кубку світу з біатлону

1 хвилина
108,3 т.

Дворазовий олімпійський чемпіон та дворазовий чемпіон світу з біатлону Кентен Фійон-Має втратив перемогу у спринті на 8-му етапі Кубку світу, оскільки заробив двохвилинний штраф. 31-річний француз забув піти на штрафне коло після промаху на стрільбі стоячи.

Відстрілявши чисто на лежанні, Фійон-Майє був одним із лідерів і претендував на перемогу. Після покарання Кентен посів 31 місце у підсумковому протоколі з відставанням 1:34,8 від переможця.

З урахуванням того, що біатлоністи в середньому проходять штрафне коло за 23 секунди, Фійон-Має з великою ймовірністю фінішував би першим, якби не порушив правила.

Як повідомляв OBOZ.UA, перемогу у спринті на етапі у США сенсаційно здобув Ерік Перро. Для 22-річного француза це стало першим "золотом" у кар'єрі в особистих перегонах.

Україна, яку в цій дисципліні було представлено п'ятьма спортсменами, не змогла похвалитися високими результатами. Найкращим серед наших біатлоністів став Артем Прима, який фінішував 39-м.

Напередодні в естафеті збірна США з біатлону посіла найвище місце в історії виступів на Кубках світу. Американська команда у складі Вінсента Боначчі, Шона Догерті, Кемпбелла Райта та Джейка Брауна на 8-му етапі КС у Солджер Холлоу (Солт-Лейк-Сіті, США) сенсаційно стала четвертою.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!