Довбик забив у третьому матчі поспіль в Іспанії, але "Жирона" драматично згаяла перемогу. Відео

1 хвилина
21,2 т.
Довбик забив у третьому матчі поспіль в Іспанії, але 'Жирона' драматично згаяла перемогу. Відео

Український нападник "Жирони" Артем Довбик ледь не здобув перемогу для своєї команди у 18-му турі чемпіонату Іспанії у Ла Лізі. 26-річний футболіст збірної України забив із пенальті у гостьовому матчі проти "Бетіса" (1:1).

На 39-й хвилині Айтор Руйбаль у своєму штрафному майданчику збив бразильця Савіо. Головний арбітр Рікардо Бенгоечеа одразу вказав на пенальті, який точно реалізував українець. Артем розвів м'яч і голкіпера різними кутами воріт.

Це стало 11-м забитим м'ячем українця цього сезону іспанської першості.

На 64-й хвилині Довбіка замінив Крістіан Стуані. Останні хвилини пройшли в атаках господарів, які за 2 хвилини до кінця змогли вирвати нічию.

Втрата трьох очок може вартувати "Жироні" першого місця в Ла Лізі. Вони на 3 пункти відстають від "Реала", який свій матч проводить у ці хвилини.

Як повідомляв OBOZ.UA, 18 грудня Довбик зробив дубль у Ла Лізі. Наш співвітчизник відкрив рахунок у поєдинку "Жирони" проти "Алавеса" у 17-му турі розіграшу Прімери, а потім закріпив перевагу своєї команди.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!