"Дніпро" здобув дев'яту перемогу у сезоні Суперліги Favbet

1 хвилина
2,6 т.
'Дніпро' здобув дев'яту перемогу у сезоні Суперліги Favbet

У неділю, 19 листопада, відбувся черговий поєдинок у регулярному сезоні чемпіонату України з баскетболу у Суперлізі Favbet. "Дніпро" на своєму майданчику здобув впевнену перемогу над "Кривбасом" із рахунком 95:74.

Матч кращої команди чемпіонату, яка перед матчем йшла без поразок, і гіршої команди, яка ще не вигравала, не обіцяв інтриги, але старт матчу вийшов яскравим. Дніпро давав вільний простір команді з Кривого Рогу в атаці і сам активно атакував, що відобразилось на 52 очках на дві команди за першу чверть.

Взагалі Кривбас 15 хвилин тримався на рівних з фаворитом, чотири рази виходив вперед, але в середині другої чверті пропустив ривок 13:0, що визначило різницю в першій половині гри.

Ще один ривок Дніпро зробив на старті третьої чверті – 9 очок за три хвилини на рахунку Загреби. Заробивши 20 очок переваги, Дніпро скинув темп, тримаючи гру під контролем.

У Дніпра п’ятеро гравців набрали більше 10 очок, а найрезультативнішим став Михайло Горобченко з 15 очками та 8 передачами.

Дніпро виграв 9 матч в чемпіонаті, залишаючись непереможним, а Кривбас поступився вдесяте.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро — Кривбас 95:74 (27:25, 24:13, 25:14, 19:22)

Дніпро: Бондарчук 2, Сипало 13 + 5 підбирань, Тимофеєнко 12 + 5 підбирань, Закурдаєв 12 + 5 передач, Горобченко 15 + 8 передач – старт; Загреба 13 + 5 підбирань, Дубоненко 9, Тарасенко 8 + 5 підбирань, Сорочан 5 + 6 підбирань + 6 передач, Джеріхов 4, Натяжко 2, Кочерга 0

Кривбас: Гуля 8, Мартинов 17 + 5 передач, Бречка 15 – 7 втрат, Бондаренко 0, Тіщенко 11 – старт; Мельник 12, Челован 7 + 9 підбирань, Бібіков 2, Железняк 2, Сергєйчик 0, Гладун 0