"Динамо" з голом-шедевром влаштувало розгром "Зорі" в УПЛ. Відео

3,6 т.
'Динамо' з голом-шедевром влаштувало розгром 'Зорі' в УПЛ. Відео

Київське "Динамо" здобуло впевнену перемогу над луганською "Зорею" у перенесеному поєдинку шостого туру розіграшу Прем'єр-ліги. Підопічні Олександра Шовковського в номінально гостьовій грі, яка пройшла на клубному стадіоні "біло-синіх", були сильнішими – 3:0.

Відео дня

Кияни володіли ігровою та територіальною перевагою. Вона втілилася в гол уже на сьомій хвилині зустрічі. Господарям стадіону вдалося прорватися до воріт суперників, проте одному із захисників, здавалося, вдалося відвести загрозу. Однак після його торкання на удар вивели хавбека Олександра Андрієвський, який з лінії штрафного майданчика пробив у протихід воротареві.

А в середині першого тайму динамівці подвоїли перевагу у рахунку. Абсолютно шедевральний гол вдався Владиславу Кабаєву. Півзахисник киян протягнув м'яч і з 25 метрів відправив його практично в дев'ятку воріт "Зорі".

Після перерви рисунок гри не змінився. Кияни продовжували тиснути на суперника та на 67-й хвилині довели рахунок до розгромного. На цей раз відзначився нещодавній дебютант збірної України Володимир Бражко, який замкнув дальню штангу після розіграшу кутового та поставив крапку у матчі – 3:0.

Таким чином, кияни здобули 14-ту перемогу в сезоні та вийшли на третє місце у турнірній таблиці УПЛ. "Динамо" на два очки відстає від "Шахтаря".

Як повідомляв OBOZ.UA, на вихідних "Динамо" розгромило полтавську "Ворсклу" з рахунком 5:1 та голом Андрія Ярмоленка, який уперше в році вийшов на поле.