"Динамо" з рахунком 5:1 виграло 4-годинний матч, який тричі переривався через повітряну тривогу. Відео

5,0 т.
'Динамо' з рахунком 5:1 виграло 4-годинний матч, який тричі переривався через повітряну тривогу. Відео

Київське "Динамо" у матчі 22-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі розгромило у гостях "Ворсклу". Поєдинок на стадіоні ім. Бутовського у Полтаві завершився з рахунком 1:5.

Гра, що стартувала о 15:30, тричі переривалася через повітряну тривогу і в результаті тривала більше 4 годин "брудного" часу.

На 30-й хвилині Владислав Ванат відкрив рахунок, але дограти тайм команди не встигли. На 37-й хвилині було оголошено загрозу ракетного удару з боку Росії і футболісти разом із глядачами вирушили до бомбосховища.

Через 70 хвилин було оголошено відбій, але як тільки клуби почали збиратися на поле, тривогу було оголошено вдруге. Подібне трапилося і втретє за 20 хвилин. У результаті остаточний відбій настав о 18:16.

Після поновлення матчу "Динамо" забило поспіль 4 голи, автором одного з яких став Андрій Ярмоленко, який до цього не грав з жовтня минулого року. Лише на 83-й хвилині господарям удалося забити м'яч престижу.

Ця перемога дозволила підопічним Олександра Шовковського набрати 41 очко та вийти на 3-е місце у турнірній таблиці УПЛ.