"Динамо" скористалося осічкою "Шахтаря" в УПЛ, скоротивши відставання у турнірній таблиці

14,8 т.
'Динамо' скористалося осічкою 'Шахтаря' в УПЛ, скоротивши відставання у турнірній таблиці

Київське "Динамо" здобуло впевнену домашню перемогу у 15-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. Підопічні Олександра Шовковського з рахунком 2:0 перемогли львівський "Рух".

"Біло-сині" зіграли у прагматичний футбол. Господарі грамотно атакували, не сильно напружуючись у нападі, але реалізовуючи свої моменти максимально.

Усю гру було зроблено ще перед перервою, коли з трьох ударів по воротах, "Динамо" забило два голи. На 6-й хвилині рахунок відкрив Тимчик, а на 44-й результат закріпив Кабаєв.

Варто зазначити, що для 28-річного півзахисника, якого "Динамо" підписало ще у серпні минулого року, це стало першим забитим м'ячем за 35 ігор.

24 листопада "Шахтар" не зміг обіграти житомирське "Полісся" (0:0). У турнірній таблиці донецький та київський клуб поділяють лише три пункти. Лідирують "Кривбас" та "Дніпро-1" (по 30 балів).