"Шахтар" після перемоги над "Динамо" не зміг виграти у другому матчі УПЛ поспіль та перервав гольову серію

5,1 т.
'Шахтар' після перемоги над 'Динамо' не зміг виграти у другому матчі УПЛ поспіль та перервав гольову серію

Донецький "Шахтар" не зміг обіграти житомирське "Полісся" у матчі-відкритті 15-го туру розіграшу Прем'єр-ліги України. Команда Марино Пушича володіла ініціативою, але так і не спромоглася вразити ворота суперника в домашній зустрічі на "Арені Львів" – 0:0, при цьому перервавши свою 41-матчеву гольову серію в УПЛ.

Поєдинок розпочався з того, що воїн ЗСУ Віктор Жарук передав "гірникам" прапор донецького клубу, який було збережено на Авдіївському напрямку. Сама гра не порадувала вболівальників видовищністю. Команди не створювали великої кількості гольових моментів, а перетворили поєдинок у боротьбу за м'яч, що призвело до дуже частої появи лікарів на полі.

У середині першого тайму "гірникам" вдалося буквально протягом хвилини створити два моменти біля воріт голкіпера "Полісся" Дениса Бойка. Спочатку хавбек Дмитро Криськів не зумів переграти ексдинамівця у ближньому бою, а потім захисник Валерій Бондар не влучив у "рамку" після подачі кутового.

На початку другого тайму півзахисник гостей Дмитро Шастал наважився на удар із середньої дистанції та влучив у штангу. У відповідь "Шахтар" організував вихід форварду Данилу Сікану на Бойка, але воротар знову випередив свого суперника.

На 85-хвилині молодий талант "помаранчево-чорних" Андрій Кащук після чудового пасу партнера на 11 метрів у дотик пробив вище воріт. У компенсований час житомиряни залишилися у меншості, господарі пішли на штурм і все той же Бондар не зміг з трьох метрів спрямувати м'яч у сітку після прострілу з лівого флангу.

У результаті зустріч так і завершилася нульовою нічиєю. Вона дозволила "Поліссю" зрівнятися за очками із лідером чемпіонату "Дніпром-1" (по 30). "Шахтар" набрав 25 пунктів та залишився на четвертому місці.

Як повідомляв OBOZ.UA, минулого туру Прем'єр-ліги "Шахтар" зазнав сенсаційної поразки від "Дніпра-1". До цього "гірники" переграли київське "Динамо".