Закінчували вдев'ятьох: "Динамо" здобуло непросту перемогу в останньому матчі 2023 року

5,1 т.
Закінчували вдев'ятьох: 'Динамо' здобуло непросту перемогу в останньому матчі 2023 року

Київське "Динамо" здобуло непросту перемогу над сусідами з "Оболоні" у матчі 17-го туру Прем'єр-ліги, який став останнім цього року для обох команд. Підопічні Олександра Шовковського, закінчуючи зустріч із перевагою у два футболісти, зуміли лише у другому таймі зламати оборону суперника на полі клубного стадіону – 2:0.

Для "біло-синіх" зустріч розпочалася ідеально. Вже на 13-й хвилині захисник "пивоварів" Артем Вовкун збив нападаючого "Динамо" Владислава Ваната та заробив пряму червону картку. Це вилучення стало третім у складі суперників господарів поля в останніх трьох поєдинках, причому всі – у перших таймах.

Однак цей момент скоріше ускладнив життя динамівцям. "Оболонь" організовано відійшла в оборону і до перерви можна згадати лише вихід того ж Ваната віч-на-віч з воротарем Артемом Кічаком, який потягнув удар форварда.

У другому таймі картина гри не змінилася. Шовковський почав освіжати гру своїх підопічних, провівши низку замін. Зокрема, на 62-й хвилині з'явився нападник Беніто, який практично одразу відкрив рахунок. Нігерієць поставив спину захиснику, увірвався до штрафного майданчика і пробив поміж ніг кіперу "Оболоні".

Після цього "Динамо" продовжувало атакувати, а на 84-й хвилині хавбек оболонців Тарас Мороз і зовсім залишив свою команду вдев'ятьох, коли заробив другу. жовту картку. А ще за хвилину капітан "Динамо" Віталій Буяльський заробив пенальті, який впевнено реалізував Ванат.

Таким чином, "біло-сині" набрали 28 очок у турнірній таблиці, маючи три гри у запасі. Динамівці виграли всі чотири матчі після відставки Мірчі Луческу із загальним рахунком 10:2.

Як повідомляв OBOZ.UA, президент "Динамо" Ігор Суркіс розповів, що змінилося у команді після призначення Олександра Шовковського наступником Мірчі Луческу.