Дикий ляп воротаря позбавив "Динамо" перемоги в матчі УПЛ. Відео

2 хвилини
28,9 т.
Дикий ляп воротаря позбавив 'Динамо' перемоги в матчі УПЛ. Відео

Київське "Динамо" сенсаційно не змогло обіграти черкаський ЛНЗ у матчі 25-го туру української Прем'єр-ліги. Колектив тренера Олександра Шовковського на полі клубного стадіону задовольнявся лише нічийним результатом – 1:1.

"Біло-сині" впевнено розпочали матч. Вже на 15-й хвилині партнери вивели на воротаря суперників Андрія Ярмоленка, який у другому матчі поспіль після повернення на поле після травми відзначився точним ударом.

Динамівці намагалися розвинути свій успіх та створили кілька гострих моментів. Проте за п'ять хвилин до свистка на перерву дикого ляпу припустився воротар киян Руслан Нещерет. Після подачі кутового 22-річний голкіпер намагався зіграти на виході, проте впустив м'яч із рук і дозволив захиснику ЛНЗ Хайдіну Саліху відправити м'яч у сітку – 1:1.

У другому таймі гравці "Динамо" намагалися вирвати перемогу, а гості зробили ставку на контратаки. Однак справді гольових моментів команди створити не зуміли. Киянам не допоміг навіть перехід на гру у два форварди.

У результаті кияни не змогли здобути три очки і залишилися на третьому місці в турнірній таблиці. Відставання від "Шахтаря", який лідирує в УПЛ, складає чотири очки.

Як повідомляв OBOZ.UA, у перенесеному матчі УПЛ "Динамо" розгромило луганську "Зорю" з голом-шедевром.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки