"Черкаські Мавпи" стали першими півфіналістами плей-оф Суперліги Favbet. Результати 27 березня

4 хвилини
1,8 т.
'Черкаські Мавпи' стали першими півфіналістами плей-оф Суперліги Favbet. Результати 27 березня

"Черкаські Мавпи" виграли у "Запоріжжя" чвертьфінальну серію плей-оф (2:0) у чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі Favbet та першими вийшли до півфіналу. У другому матчі на власному майданчику господарі виграли 82:67.

В решті двох чвертьфінальних матчів БК "Рівне" здолав "Старий Луцьк" (92:68), а "Дніпро" переміг львівську "Політехніку-Галичину" (97:53). І там, і там рахунок у серіях 1:0 на користь господарів.

У Черкасах перші три чверті на майданчику була рівна боротьба, при цьому в другій чверті попереду була команда із Запоріжжя, виграючи максимум +7. В третій чверті лідер змінювався 8 разів, але завершилось за рівного рахунку 53:53. Вирішальним став початок четвертої чверті – перші п’ять хвилин "Черкаські Мавпи" виграли 18:4, фактично знявши питання про переможця.

Найрезультативнішим у матчі став Ерік Бун з 23 очками, також відзначимо внесок Кирила Марченка в ривку в четвертій чверті – він завершив матч з 19 очками. У Андрія Агафонова 18 очок та 6 підбирань.

У "Запоріжжя" 20 очок та 13 підбирань набрав Максим Нікітін, також до дабл-даблу були близькі Роман Морозов (16 очок та 8 підбирань) і Андрій Хохоник (9 очок, 12 передач).

"Черкаські Мавпи" виграють серію 2:0 і чекають свого суперника в півфіналі, яким стане переможець серії "Дніпра" та "Політехніки-Галичини".

Суперліга. Плей-оф, 1/4 фіналу

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи – Запоріжжя 82:67 (12:13, 22:22, 19:18, 29:14)

"Дніпро" здобув перемогу в першому матчі 1/4 фіналу плей-оф Суперліги, здолавши на домашньому майданчику львівську "Політехніку-Галичину" з рахунком 97:53.

Команда Володимира Коваля заволоділа перевагою в першій чверті і, планомірно збільшуючи відрив, впевнено контролювала гру до її завершення. "Дніпро" був кращим за суперника за всіма статистичними показниками і підтвердив статус фаворита пари, довівши матч до перемоги.

Найрезультативнішими у "Дніпра" стали Ігор Дубоненко – 23 очка, та Роман Бондарчук, який набрав 19 очок. Також ефективно зіграв капітан господарів Станіслав Тимофеєнко, у якого 17 очок, 6 підбирань та 2 передачі в активі (РЕ 22).

Другий матч серії 1/4 фіналу плей-оф команди зіграють також в Дніпрі у четвер, 28 березня о 17:00.

Дніпро, СК Шинник

Дніпро — Політехніка-Галичина 97:53 (19:14, 27:13, 20:15, 31:11)

Дніпро: Тимофеєнко 17 + 6 підбирань + 2 передачі, Сипало 12 + 15 підбирань + 3 перехоплення + 2 блок-шота, Конєв 11 + 3 передачі, Закурдаєв 8 + 5 підбирань + 4 передачі + 4 перехоплення - 3 втрати, Горобченко 7 + 7 передач + 5 підбирань + 5 перехоплень - 3 втрат — старт, Дубоненко 23, Бондарчук 19, Шкода 0 + 6 передач + 4 підбирання

Політехніка: Ходов 14 + 6 підбирань - 3 втрати, Карпюк 10 + 5 підбирань, Бачурін 9 - 6 втрат, Сафонов 9 - 5 втрат, Федчук 0 — карт, Качанов 4 - 8 втрат, Станішевський 4, Бартоломеєв 3 + 5 підбирань, Путько 0, Смітюх 0

БК "Рівне" виграв стартовий матч плей-оф Суперліги Favbet, здолавши в першій грі 1/4 фіналу "Старий Луцьк" з рахунком 92:68.

Команда господарів вирішальний ривок провела після великої перерви, коли вибуховий відтинок відіграв Олексій Соловйов, набравши 11 очок за перші півтори хвилини третьої чверті. "Старий Луцьк" ще на екваторі третьої десятихвилинка через п’ять фолів втратив Маркіза Джексона, а в четвертій – Стейсі Томаса, що стало проблемою для команди Дмитра Чайковського.

"Рівне" мав перевагу в кидкових показниках, на підбираннях та краще рухав м’яч. Заводолівши перевагою в другій половині першої чверті, рівняни її не віддавали до фінальної сирени.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Олексій Соловйов, який набрав 24 очка, а найефективнішим – Елайджа Джойнер, у якого 17 очок, 8 підбирань, 5 передач та 3 перехоплення (РЕ 20).

Другий матч серії команди зіграють у Луцьку, у неділю, 31 березня.

Суперліга. Плей-оф, 1/4 фіналу. Перший матч

Рівне, ДЮСШ-4

Рівне — Старий Луцьк 92:68 (17:13, 20:18, 31:24, 24:13)

Рівне: Соловйов 24 + 4 підбирання, Джойнер 17 + 8 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення - 5 втрат, Сміт 14 + 7 підбирань + 2 блок-шота, Мочалов 8, Водолазський 4 — старт, Шепелев 13 + 7 підбирань, Тимощук 5 + 3 передачі, Герасимчук 3, Гаскінс 2, Поносов 2, Кравченко 0, Чиж 0

Старий Луцьк: Кольченко 17, Липовцев 13 - 3 втрати, Томас 10 - 6 втрат, Джексон 6 + 6 підбирань, Мусієнко 4 — старт, Коцько 6 + 5 підбирань - 3 втрати, Дейна 5, Прозапас 3, Марків 2, Дюпін 0, Бедлінський 0