Чемпіон світу зі збірної України з біатлону відмовився брати участь у гонці Кубку світу

129,8 т.

Чемпіон світу з біатлону Дмитро Підручний пропустить гонку переслідування 8-го етапу Кубку світу (10 березня, 19:50), який у ці дні проходить в американському Солджер Холлоу. Капітан збірної України відчув нездужання та вирішив поберегтися для виступів на 9-му етапі.

32-річний тернополянин у Солджер Холлоу встиг провести естафету (9-те місце) та спринт (55-те).

"Етап в Америці закінчився для мене. Я обмежився двома гонками, і не стартую у переслідуванні, бо погано почуваюся. Має бути останній етап у Канаді, тому потрібно встигнути відновитися, щоб провести заключні перегони сезону 2023/2024", - написав Підручний у себе в Instagram.

Як повідомляв OBOZ.UA, спринтерську гонку на етапі у США сенсаційно виграв Ерік Перро. Для 22-річного француза це стало першим "золотом" у кар'єрі в особистих перегонах.

Україна, яку в цій дисципліні було представлено п'ятьма спортсменами, не змогла похвалитися високими результатами. Найкращим серед наших біатлоністів став Артем Прима, який фінішував 39-м.

Напередодні в естафеті збірна США з біатлону посіла найвище місце в історії виступів на Кубках світу. Американська команда у складі Вінсента Боначчі, Шона Догерті, Кемпбелла Райта та Джейка Брауна на 8-му етапі КС у Солджер Холлоу (Солт-Лейк-Сіті, США) сенсаційно стала четвертою.