"Челсі" через Мудрика програв у фіналі Кубку англійської ліги. "Ліверпуль" забив на 118-й хвилині. Відео

69,2 т.
'Челсі' через Мудрика програв у фіналі Кубку англійської ліги. 'Ліверпуль' забив на 118-й хвилині. Відео

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик став одним із антигероїв фінальної зустрічі проти "Ліверпуля" у Кубку англійської ліги. Футболіст збірної України на останніх хвилинах не зміг впоратися із суперником.

На 118-й хвилині при рахунку 0:0 "червоні" здобули право на кутовий. Після подачі Константіноса Цімікаса з-за спини Мудрика вискочив Вірджил Ван Дейк і головою забив м'яч у ворота.

На повторі було чітко видно, що саме українець програв свою позицію та дозволив ветерану збірної Нідерландів забити переможний гол.

У коментарях уболівальники "Челсі" не змогли стримати емоцій, накинувшись на нашого співвітчизника образами.

Як повідомляв OBOZ.UA, у січні Михайло Мудрик став найкращим гравцем чвертьфінального етапу Кубка англійської ліги, вигравши свій перший особистий трофей в Англії.