БК "Запоріжжя" здобув непросту перемогу в овертаймі у Суперлізі Favbet

1,2 т.
БК 'Запоріжжя' здобув непросту перемогу в овертаймі у Суперлізі Favbet

У неділю, 11 лютого, у чемпіонаті України з баскетболу відбувся черговий матч регулярного сезону Суперліги Favbet. У Рівному БК "Запоріжжя" в овертаймі зумів обіграти "Політехніку-Галичину" з рахунком 71:66.

Відео дня

Запоріжжя невдало почало гру як в атаці, так і в захисті – Політехніка-Галичина, гравці якої навпаки вийшло доволі агресивними в атаці, за першу чверть набрали 23 очка і мали перевагу +13. Втім, далі команда Валерія Плеханова хоча і не знайшла своєї гри в атаці, але хоча б зуміла краще заграти в захисті. В результаті за другу чверть Політехніка-Галичина набрала 6 очок, за третю – 10 і це дозволило "Запоріжжю" взяти гру під свій контроль.

Втім, як вже говорили, у Запоріжжя видалась не надто вдала гра в нападі – 31% реалізації з гри, 11% три очкових – все це "залишало у грі" Політехніку-Галичину, яка зібралась на кінцівку, за три з половиною хвилини зрівняла рахунок 51:51 і мала навіть шанси на перемогу, виграючи +5. Запоріжжя відігралось, зрівняло рахунок, хоча у львів’ян залишалось 18 секунд на останню атаку. Долю матчу довірено було вирішити Сафонову, але він виконав хибний кидок – овертайм.

А ось в овертаймі Запоріжжя все ж довело матч до своєї перемоги – вирішальними стали середній кидок Нікітіна та дальній Кабанова, які дозволили Запоріжжю повести +5 за хвилину до кінця.

У Політехніки-Галичини найрезультативнішим став Максим Сафонов з 20 очками, а Ярослав Карпюк оформив дабл-дабл з 11 очками та 11 підбираннями. У Запоріжжя кращим став Максим Нікітін, який завершив гру з 25 очками та 12 підбираннями.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Рівне, ДЮСШ-4

Політехніка-Галичина — Запоріжжя 66:71 ОТ (23:13, 6:15, 10:13, 17:15, 10:15)

Політехніка-Галичина: Качанов 13 – 7 втрат, Ходов 10 + 5 підбирань, Смітюх 0, Карпюк 11 + 11 підбирань, Сафонов 20 + 7 підбирань – старт; Бартоломеєв 7 + 7 підбирань, Пашолок 3, Станішевський 2.

Запоріжжя: Биков 8 + 5 підбирань + 8 передач – 7 втрат, Сізов 9 + 13 підбирань, Буц 10 + 8 підбирань, Нікітін 25 + 12 підбирань, Величко 5 – старт; Кабанов 10, Морозов 4, Дмитренко 0, Покоєнко 0, Холод 0