4 голи та 2 пенальті. "Баварія" – "Реал": результат та хроніка півфіналу Ліги чемпіонів

5 хвилин
34,7 т.
4 голи та 2 пенальті. 'Баварія' – 'Реал': результат та хроніка півфіналу Ліги чемпіонів

Мюнхенська "Баварія" у першому півфіналі Ліги чемпіонів приймала на своєму полі мадридський "Реал". Поєдинок одних із найтитулованіших колективів Європи проходив у вівторок, 30 квітня.

Зустріч відбулася на стадіоні "Альянц Арена". OBOZ.UA вів онлайн-трансляцію матчу "Баварія" – "Реал".

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ "БАВАРІЯ" – "РЕАЛ"

Ліга чемпіонів. Півфінал

Перший матч

Мюнхен, стадіон "Альянц Арена"

Головний арбітр: Клеман Тюрпен (Франція), арбітр VAR: Жером Брізар (Франція)

"Баварія" (Мюнхен, Німеччина) – "Реал" (Мадрид, Іспанія) – 2:2

Голи: Сане, 53, Кейн, 57, з пенальті – Вінісіус, 24, 83, з пенальті

_____________________________________

90+4. Все. Завершує матч рефері.

90+3. Кейн прострелив, але пішло дуже далеко.

90+1. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Лукас Васкес хотів футболку Девіса здобути.

89. Намагалася "Баварія" навалитися на ворота Луніна, але не вийшло.

87. ЗАМІНА. Девіс у грі. Замість Сане.

86. ЗАМІНА. Родріго поступився місцем на полі Хоселу.

85. Гнабрі з 18 метрів на трибуни б'є.

83. 2:2! Вінісіус спокійно пробив майже по центру.

83. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Мін Чже завалив руками Родріго.

82. Пенальті у ворота "Баварії"!

80. ЗАМІНА. Гнабрі змінює Мюллера.

79. Нойєр! Тягне вихід віч-на-віч від Вінісіуса воротар "Баварії" після геніального пасу Модріча.

77. "Реал" відверто поганий другий тайм проводить.

75. ЗАМІНИ. Модріч і Браїм Діас у грі. Пішли Кроос та Беллінгем.

73. Вже хвилини чотири Анчелотті не може зробити замін.

71. Ух! Лунін забирає після рикошету. А Мюллер не встиг вставити ногу.

71. Лунін чудово на виході зіграв після кутового.

69. Камавінга за три хвилини тричі відверто збиває суперників, але залишається без картки від судді-співвітчизника.

67. Лунін на місці! Після удару Дайєра головою.

66. Кейн! Пробиває після пасу Мазрауї. У захисника!

65. ЗАМІНА. Камавінга з'явився замість Начо.

64. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Кроос завалив Кейна.

62. Родріго пробивав, але влучив у захисника.

60. Кейн вивалювався на Луніна, але Рюдігер його корпусом відтіснив.

59. Несподівано в нас усе перевертається.

57. 2:1!!! Виходить вперед "Баварія"! Кейн спокійно переграв Луніна з "точки".

56. Мусіялу збив Лукас Васкес.

53. 1:1! Забиває фактично на рівному місці "Баварія". Сане розгойдав Менді і найпотужнішим ударом з 12 метрів відправив м'яч у ближній кут воріт Луніна.

51. Нойєр! Відбиває удар Крооса з рикошетом у дальній кут!

48. Вінісіус невдало на Васкеса перевів.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! "Реал" розіграв із центру поля.

46. ЗАМІНА. Горецка пішов. Геррейру вийшов.

22:58. Повертаємось до Мюнхена.

22:52. 8-2 за ударами. І 2-1 за влучаннями у площину.

22:47. ПЕРЕРВА.

45+1. Свисить рефері.

44. Родріга зі штрафного в Кейна влучив.

43. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Мазрауї відверто скосив Беллінгема перед штрафним.

42. Ух! Кейн сильно пробив зі штрафного метрів із 20. Не влучив.

40. Ну дуже важка "Баварія"...

38. Сфолили проти Луніна в атаці німці.

37. Господарі просто не знають, як зайти до штрафного майданчика Луніна.

35. Кроос подавав кутовий. Його ліквідував Кейн.

33. Тепер "Реал" контроль увімкнув.

30. "Баварії" явно не вистачає швидкості.

29. Перший удар у створ у "реалу" в гол матеріалізувався.

27. Лунін спокійно забрав м'яч після серії рикошетів.

26. Сане падає у чужому штрафному. Тюрпен показує підніматися.

24. 0:1 у нас!!! Розкішний пас Крооса врозріз між захисниками пройшов на Вінісіуса. Бразилець вивалився на Нойєра і спокійно котнув повз воротаря!

22. Схоже, "Реал" зумів впоратися із тиском суперника.

21. До Вінісіуса м'яч довели, а в того звалилося з ноги і полетіло на трибуни.

20. А ось і перший кутовий від Мадрида.

18. Відібрали м'яч німці у підсумку.

17. Перша позиційна атака "Реала" у нас.

15. Закидання на Мюллера. Томас не зміг прийняти і м'яч рикошетом від захисника до рук Луніна прилетів.

14. Поки що тотальна перевага господарів.

12. Вивели на удар Мусіалу. Удар на трибуни із 15 метрів.

9. Кейн зважився на удар із центру поля. Побачив англієць, що Лунін після обрізки партнерів не встиг повернутися у "рамку". Вище пішло.

7. І знову Сане вивалився лівим флангом! Над поперечиною б'є.

7. Лунін бере несильний удар Кейна.

6. Два поспіль кутові "Баварії". Без ударів.

3. Німці намагаються взяти м'яч під контроль та тиснути.

1. Ой-ой-ой! Лунін рятує на першій же хвилині, відбиваючи удар Сане.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! "Баварія" ввела м'яч у гру!

3 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Команди вже на полі. Гімн турніру звучить.

4 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Биток на стадіоні. Шикарна атмосфера.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готово у нас до стартового свистку арбітра.

35 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Оп! Наш хлопець готується до гри.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ Команди на розминку виходять.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Склад "Баварії" також є. Кейн на місці.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стадіон шикарно виглядає.

95 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Бельгія відмовилася від послуг Куртуа на ЧЄ-2024, де зіграє з Україною.

110 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Лунін виходить із перших хвилин. Куртуа потрапляє до заявки.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. "Баварія" зміцнилася у ролі лідера. 2,20 проти 3,10.

6 ГОДИН ДО МАТЧУ. Томас Тухель на пресконференції заявив, що знає гравця, який точно заб'є Луніну. І це не Кейн. Це – Серж Гнабрі.

13 ГОДИН ДО МАТЧА. Карло Анчелотті підтвердив, що Лунін вийде сьогодні у старті.

28 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх любителів футболу! Сезон Ліги чемпіонів вступив у вирішальну стадію. Чотири команди продовжують битву за головний трофей клубного сезону.

"Баварія" та "Реал" зустрічалися у турнірі фантастичні 26 разів. Цікаво, що при цьому вони ніколи не заперечували кубок у вирішальному матчі. Востаннє суперники перетиналися в сезоні 2017/2018, коли іспанці були сильнішими на шляху до фіналу на НСК "Олімпійський" у Києві.

Відомо, що у стартовому складі "Реала" вийде воротар збірної України Андрій Лунін. Наставник мадридців Карло Анчелотті підготував план повернення в основу Тібо Куртуа.

Як повідомляв OBOZ.UA, "Реал" став головним претендентом на перемогу в Лізі чемпіонів за версією суперкомп'ютера Opta після того, як переміг у чвертьфіналі турніру "Манчестер Сіті".