Воротар збірної України виграв серію пенальті та вивів "Реал" у півфінал Ліги чемпіонів. Відео

24,4 т.
Воротар збірної України виграв серію пенальті та вивів 'Реал' у півфінал Ліги чемпіонів. Відео

Український голкіпер мадридського "Реалу" Андрій Лунін провів свій найкращий матч за королівський клуб. У чвертьфіналі Ліги чемпіонів "Реал" по пенальті (4:3) обіграв "Манчестер Сіті". Основний час переможця не виявив (1:1). Перша гра тижневої давності завершилась із рахунком 3:3.

Українець став головною зіркою поєдинку, відбивши два 11-метрові удари.

Гості зі старту побудували свою гру на простих закиданнях за спину захисником, і це дало результати. Вже на 12-й хвилині Родріго з другої спроби пробив Едерсона.

Після цього іспанці віддали ініціативу супернику, збудувавши свою гру на контратаках. "Сіті" щоразу накочували атаки на ворота 25-річного футболіста збірної України. Наш співвітчизник демонстрував феноменальну реакцію та за перший тайм двічі врятував команду від вірного гола.

У другому таймі тиск "містян" продовжився. "Реал" помітно підсів, чим максимально намагався користуватись суперник.

На 55-й хвилині Начо ледь не привіз гол у ворота, але встиг його вибити в останній момент.

Через 20 хвилин Лунін відбив 9-й удар у площину воріт і знову врятував команду, проте свій гол "Сіті все-таки забив.

Постійний пресинг "Манчестер Сіті" приніс свої результати на 76-й хвилині, коли Де Брюйне розстріляв українського воротаря та перевів зустріч у екстратайми.

У двох таймах по 15 хвилин голів не було забито і все вирішувалося в серії 11-метрових, де Лунін потягнув два удари і вивів мадридців у півфінал.

Авторитетний статистичний портал Sofascore оцінив дії українського воротаря феноменальним показником 9.5, що зробило його найкращим гравцем матчу.

Манчестер Сіті Англія – Реал Мадрид Іспанія 1:1 (0:1, 1:0, 1:1), за пенальті – 3:4

Голи : 0:1 – 12 Родріго, 1:1 – 76 де Брюйне.

Манчестер Сіті - Едерсон, Вокер, Рубен Діаш, Аканджі (Стоунз, 112), Гвардіол, Фоден, Гриліш (Доку, 72), де Брюйне (Ковачич, 112), Бернарду Сілва, Родрі, Холанд (Альварес, 90).

Реал Мадрид - Лунін, Карвахаль (Мілітао, 110), Начо, Рюдігер, Менді, Кроос (Модрич, 79), Вальверде, Камавінга, Беллінгем, Вінісіус Жуніор (Васкес, 102), Родріго (Браїм Діас, 84)

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4.

Попередження : Карвахаль (38), Гриліш (59), Гвардіол (61), Родрі (90), Менді (90+4).

Перший матч: 3:3

У паралельному матчі мюнхенська "Борусія пройшла лондонський "Арсенал". Після нічиєї (2:2) у першій грі, підопічним Томаса Тухеля вистачило єдиного гола, який забив Кімміх.

Баварія Німеччина – Арсенал Англія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол : 1:0 – 63 Кімміх.

Баварія – Нойєр, Даєр, де Лігт, Мазрауї (Кім Мін Чже, 76), Геррейру, Горетцька, Лаймер, Кімміх, Сане (Упамекано, 89), Мусіала, Кейн.

Арсенал - Райя, Уайт, Габріел, Саліба, Томіясу (Нкетіа, 86), Жоржіньо (Габріел Жезус, 68), Едегор, Райс, Хавертц, Мартінеллі (Троссард, 68), Сака.

Попередження : Лаймер (54), Уайт (84), Кімміх (90+2), Габріел Жезус (90+3).

Перший матч: 2:2

У півфіналі 30 квітня "Борусія" та "Реал" зіграють між собою.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні визначилася перша пара півфіналістів ЛЧ.