![Олександр Кірш](https://i.obozrevatel.com/person/2019/6/1/51566a31-7c19-4897-8c71-3825bdd493cb.jpeg?size=100x100)
Блог | Кого обрали українці між Байденом і Трампом
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Кого обрали українці між Байденом і Трампом](https://i.obozrevatel.com/news/2024/2/18/6.jpg?size=1944x924)
Перш за все, згідно з моїм опитуванням (хоча цифри ще можуть трохи змінитись) з величезною перевагою переміг кандидат Мені Байдуже, який набрав "радянські" 97% від тих, хто відкрив пост з цим опитуванням: вони не проголосували ані за кого, проігнорувавши ці "вибори" взагалі (та й сама тема виборів американського президента зацікавленості не викликала).
Але ж серед тих, хто голосував, значна більшість обрали Трампа: він набрав приблизно на чверть/третину більше за Байдена.
Взагалі ж українцям набридли обидва, й можна казати не що Трамп набрав більше, а що Байден набрав ще менше за Трампа. Однак перевага Трампа все ж таки й неочікувана, й вражаюча. І, оскільки вирішують ті, хто голосують, а не ті, хто ігнорують, в Україні переміг би Трамп, причому беззаперечно.