Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Віктор ЮЩЕНКО: "Вітаю Україну з цією важливою подією"

56

Президент України Віктор Ющенко привітав рішення Виконавчого комітету УЕФА, яким Україні та Польщі надано право приймати фінальну частину Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році.

Віктор Ющенко впевнений, що проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року стане чудовою нагодою для українців і поляків гідно прийняти кращих представників європейської футбольної родини та подарувати багатьом уболівальникам усього світу непересічну спортивну подію.

На думку Глави Української держави, Україна і Польща здатні забезпечити високий рівень проведення такого важливого заходу. Завдяки УЄФА-ЄВРО 2012 Україна та Польща зможуть показати мільйонам уболівальників красу і неповторність своїх міст, що зберегли свою історичну привабливість, підтвердити слов’янську гостинність та високу культуру.

Звернення Віктора Ющенка за результатами конкурсу на проведення чемпіонату з футболу Євро-2012:

Я щасливий, що Україна разом з Польщею перемогли у нелегкому конкурсі і удостоїлися високої честі приймати фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Я вельми вдячний Виконавчому комітету УЄФА за прийняте рішення. Цій прекрасній події радіють всі українські громадяни.

Слово найвищої поваги ми звертаємо до наших достойних конкурентів, яких шануємо як близьких і надійних партнерів. З щирою сердечністю й гостинністю ми присвячуємо Євро-2012 об’єднаній Європі і хочемо, щоб це свято футболу належало усім європейським народам.

Разом з польськими побратимами Україна ласкаво запрошує до нашого дому європейський футбол, наших гостей і друзів.

Ми підтверджуємо, що наші країни готові прийняти чемпіонат і зробимо все можливе, щоб його проведення було незабутнім і сповненим чесної ігрової боротьби, світлих емоцій, дружби й приязні.

Фінал Євро-2012 сприятиме тому, що нас краще знатимуть у світі, а наші можливості зростатимуть. Вірю, що таких перемог заради спільного європейського успіху буде ще багато.

Я вітаю Україну з цією важливою подією і сподіваюся, що вона дасть ще один поштовх до нашого єднання, злагоди і порозуміння.

Наши блоги