Бренд Лига. Результаты игр за 25.10.2011

1,0 т.

У першому двобої вівторка, 25 жовтня, зустрілися футбольні клуби «Friends»та «Elko». Рахунок на табло змінився вже на першій хвилині матчу. Це стало вагомою заявкою друзів на перемогу. У подальшому гра тривала без особливої переваги жодної з команд. Хоча на перерву футболісти відправилися за рахунку 2:0 на користь ФК «Friends».

У другому таймі «друзі» повелися зовсім не по-дружньому, і ще двічі розписалися у воротахсуперників. У свою чергу гравці «Elko» не збиралися миритися з таким станом справ і це при тому, що у грі спостерігалася рівна боротьба. Зменшити неприйнятний для себе результат ФК «»Elko спромігся лише за дев’ять хвилин до фінального свистка. А потім впродовж ще чотирьох хвилин довів розрив до мінімуму. Положення, яке спочатку здавалося безвихідним, було врегульовано на 39 хвилині. У підсумку нічия 4:4 – видовищна, напружена й непередбачувана гра.

1

За повної ігрової переваги пройшов другий матч туру між клубами «Gold» та СОФТКОМ. Початок гри ані трохи не передбачав розгрому. Навіть перший гол, забитий на 5-й хвилині у власні ворота не вніс паніку у лави СОФТКОМу. Хоча «золотарі» упродовж першої половини гри більше атакували і виглядали господарями положення. Футболісти СОФТКОМу не хотіли миритися з місією аутсайдера і неодноразово створювали загрозу воротам суперника. Але складалося враження, що елементарна вдача відвернулася від них. І жоден з моментів не вдалося перевтілити на гол. А захопившись атакувальними діями ФК СОФТКОМприпустився шалених помилок у захисті, які призвели до збільшення рахунку до 5:0.

Звичайно, що важко викручуватися з такої скрутної ситуації, але все ж таки СОФТКОМівці намагалися і гідно протистояли суперникові у другому таймі. Друга двадцятихвилинка також не принесла удачі їхнім старанням. Натомість гравці «Gold» ще тричі вразили ворота своїх візаві чим довели рахунок до не ввічливого – 8:0.

2

У третьому поєдинку зійшлися гравці «Ibox» та «УКР. НГІ». Цей матч пройшов також у напруженій видовищній боротьбі, в якій явного фавориту не було визначено. Обидва клуби гостро атакували, використовували кожну ділянку поля і намагалися перемогти. Рахунок гри був відкритий на 4-й хвилині представниками нафтогазової галузі, але ФК «Ibox» за три хвилини вирівняв результат. До фінального свистку у воротах суперників побували ще по одному м’ячу.

Другий тайм також не визначив явного лідера у грі. У цій двадцятихвилинці клубам вдалося проштовхнути у ворота суперників ще по одному голу що засвідчило рівність обох команд. Результат бойової нічиї 3:3, яка запам’яталася гравцям і уболівальникам.