, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

"Еще один повод для гордости": соцсети в восторге от очередного шага к отмене виз в ЕС

3.1тЧитать новость на украинском

Еврокомиссия 20 апреля официально объявила о подаче законодательного предложения по визовой либерализации для Украины.

В документе, опубликованном на сайте Еврокомиссии, не указываются никакие дополнительные условия по введению безвизового режима между Украиной и ЕС. Исходя из процедуры согласования документа в ЕС, можно предположить, что решение об отмене виз вступит в силу летом, ориентировочно - в июле.

Пользователи соцсетей активно обсуждают еще один шаг навстречу безвизовому режиму.

Viktor Taran:

"Сьогодні на наших очах трансформвалася геополітична карта Європи!!! Єврокомісія БЕЗ ВСЯКИХ ДОДАТКОВИХ УМОВ скасовує візи для України. В це мало хто вірив, скептики казали, що цього ніколи не станеться, Росія докладала максимум зусиль аби зірвати процес. І лише невелика група урядовців та громадських активістів не слухаючи нікого просто робили свою справу. І не суттєво чи це було прийняття законів для візової лібералізації, боротьби з корупцією, економічної лібералізації чи здійснення моніторингових кампаній. Це все була команда однодумців, яка досягнула найголовнішого: УКРАЇНА ЦИВІЛІЗАЦІЙНО ВИРИВАЄТЬСЯ З РОСІЙСЬКОЇ ГЕОПОЛІТИЧНОЇ ЗОНИ ТА ПОВЕРТАЄТЬСЯ У ЄВРОПУ!

А все почалося з Майдану 2013, Революції Гідності, потім війни на Сході, та щоденної війни з Корупційним Проросійським Драконом Держави, який і надалі намагаєтсья реінкарнуватися. Але у нього ВЖЕ нічого не вийде. Зміни незворотні! Росія програє цю війну за Україну. Слава Україні!"

Тарас Березовец:

"Еще один повод для гордости и оптимизма - грядущая отмена виз для украинцев со стороны ЕС. Среди пены льющегося пессимизма и теорий заговора, выделяйте главное - все мы становимся еще на шаг ближе к европейской цели. Если это достижение для вас и не достижение вовсе, это тоже нормально. Все наши восточноевропейские соседи тоже это переживали. Просто вспомните холодный Майдан 2013 года, вспомните свои эмоции и припомните, могли бы вы на это надеяться в том самый момент. Самое главное так или иначе впереди".

Iryna Gerashchenko:

"Чудова новина! Велика і спільна робота президента, дипломатів, уряду, парламенту і громадянського суспільства! Справжня спільна " зрада"): Я дуже щаслива, що наш комітет євроінтеграції також активно долучився до цього. І Да, мене цькували деякі колєгі, розповідаючи, що ніколи Украіна не отримає безвізовий режим, що прийняття антикорупційних і антидискримінаційних законів - це відмазки, окозамилювання. А ми не скигліли і працювали. І , дай Бог, вже дуже скоро доя украінців і Украіни буде ал них результат. Ура".

Serhii Stukanov:

"Сьогодні ми стали ще на один крок ближчими до країн ЄС. Сподіваюсь, за декілька місяців ми геть забудемо, що колись для поїздки до Шенгенської зони мусили готувати купу документів, стояти у чергах і чекати на дозвіл. Українці - європейці, Україна - частина Європи. й наше повернення у Європу лише почалося".

Vitalii Chepynoga:

"Шановні "зрадолюби", нагадую, що в квітні-місяці здійснюється сезонна заміна ключової возмущальної фрази…

Тепер замість "Не дасть нам та Європа ніяких віз", варто писати: "В людей всьо-равно нема за шо в ту Європу їхати"…"

Tanya Pushnova:

"В перший же можливий день я сяду на машину і перетну кордон ЄС без візи. Я мрію про це неймовірно довго".

Читайте все новости по теме "Евроинтеграция" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги