Бережная просит расследовать видеонаблюдение за Забзалюком

58Читать новость на украинском

25 января в масс-медиа появилось депутатское обращение, инициированное народным депутатом Украины Ириной Бережной по поводу нашумевшего дела "о слежке за депутатом Забзалюком". Цитируем:

"Голові Верховної Ради України Рибаку Володимиру Васильовичу,

Прем’єр-міністру України Азарову Миколі Яновичу,

Секретарю Ради національної безпеки і оборони України Клюєву Андрію Петровичу,

Президенту України, Верховному головнокомандувачу Збройних сил України Януковичу Віктору Федоровичу

Депутатське звернення

Шановний Володимире Васильовичу!

Сьогодні, 25 січня 2013 році, в мережі Інтернет на сервері американського відеохостингу "YouTube" було оприлюднено безпрецедентний відеозапис тренування народного депутата України, ветерана Афганістану, колишнього командира окремої розвідувальної роти спеціального призначення Забзалюка Романа Омеляновича.

Відеозапис доступний за постійним посиланням: http://youtu.be/kfo0cST1tXo

Як заявив на прес-конференції у м. Миколаєві сам Забзалюк Р.О., за ним ведеться стеження прихованою камерою, "тaк званим відeoжyчкoм виробництвa Mініcтepcтвa oбopoни Pocії".

Відповідно до ст. 6 федерального Закону Російської Федерації "Про зовнішню розвідку", для досягнення цілей розвідувальної діяльності органам зовнішньої розвідки Російської Федерації надаються наступні повноваження:

встановлення на конфіденційній основі відносин співробітництва з особами, які добровільно дали на це згоду;

здійснення заходів щодо зашифровки кадрового складу і організації його діяльності з використанням в цих цілях іншої відомчої належності;

використання в цілях конспірації документів, що зашифровують особу співробітників кадрового складу, відомчу приналежність підрозділів, організацій, приміщень і транспортних засобів органів зовнішньої розвідки Російської Федерації;

взаємодія з федеральними органами виконавчої влади, що здійснюють контррозвідувальну діяльність, і федеральними органами державної охорони Російської Федерації;

укладення з федеральними органами виконавчої влади, підприємствами, установами і організаціями Російської Федерації угод, необхідних для здійснення розвідувальної діяльності;

організація і забезпечення в межах своєї компетенції захисту державної таємниці в установах Російської Федерації, що знаходяться за межами території Російської Федерації, включаючи визначення порядку здійснення фізичного та інженерно-технічного захисту зазначених установ, заходи щодо запобігання витоку технічними каналами відомостей, що становлять державну таємницю;

забезпечення безпеки співробітників установ Російської Федерації, що знаходяться за межами території Російської Федерації, та членів їх сімей у державі перебування;

забезпечення безпеки відряджених за межі території Російської Федерації громадян Російської Федерації, які мають за родом своєї діяльності допуск до відомостей, що становлять державну таємницю, і членів їх сімей, що знаходяться з ними;

взаємодія з розвідувальними і контррозвідувальними службами іноземних держав в порядку, встановленому цим Законом;

створення спеціальних навчальних закладів, установ щодо підвищення кваліфікації, науково-дослідних організацій та архівів, випуск спеціальних видань;

забезпечення власної безпеки, тобто захист своїх сил, засобів і інформації від протиправних дій та загроз;

створення організаційних структур (підрозділів і організацій), необхідних для функціонування органів зовнішньої розвідки Російської Федерації. Для здійснення своєї діяльності Служба зовнішньої розвідки Російської Федерації може при власному ліцензуванні та сертифікації набувати, розробляти (за винятком криптографічних засобів захисту), створювати, експлуатувати інформаційні системи, системи зв'язку та системи передачі даних, а також засоби захисту інформації від витоку технічними каналами.

Цілком, очевидно, що в даному випадку мова йде саме про спеціальні інформаційні системи зв’язку, що використовуються Службою зовнішньої розвідки Російської Федерації для стеження за народним депутатом Забзалюком Р.О.

Перегляд відеоматеріалу про тренування Р. Забзалюка, викладений в мережі Інтернет, не залишає сумнівів у тому, що є предметом інтересу російських спецслужб. Цілком очевидним є те, що російські розвідники досліджують бойову потужність Забзалюка Р.О. та його надприродні здібності.

На самому початку відеозапису демонструється володіння Забзалюком Р.О. глибокими духовними практиками, його повне занурення у власну підсвідомість та досягнення ним астралу (третього виміру енергії і сили), що в подальшому підтверджується його фізичною витривалістю та могутністю.

Не викликає сумнівів і абсолютне володіння Р. Забзалюком багатьма бойовими мистецтвами, серед яких навіть на перший погляд простежуються дихальні практики, бокс, безконтакний бій, кікбоксинг, ножовий бій, вільна боротьба, айкідо, джиу-джитсу, дзюдо, бойова йога, кадзюкенбо, каларіпаятту, калі, капоейра, карате, крав-мага, кунг-фу, муай-тай, ніндзюцу, панатукен, силат, самбо, тхеквандо, ушу, хапкі до, цигун та навіть боротьба сумо.

Крім того, Р. Забзалюк майстерно володіє всіма видами зброї, як холодної, так і вогнепальної, а також, як показало тренування з манекеном, він обізнаний із розташуванням на тілі людини больових точок, що, безсумнівно, робить його надзвичайно небезпечним бійцем.

На нашу думку, занепокоєння російських спецслужб можуть викликати саме ці абсолютно фантастичні, на перший погляд, фізичні здібності Забзалюка Р.О., які в поєднанні з його статусом народного депутата, наявністю дипломатичного паспорта та ідеологічною опозиційно-націоналістичною позицією можуть становити серйозну загрозу для подальшого існування державного устрою та конституційного ладу Російської Федерації.

Також особливу увагу слід звернути на те, що під час таємної зйомки цього звичайного щоденного тренування Р. Забзалюка він не тільки показав свою ідеальну фізичну форму, але й продемонстрував хитрий прищур очей, дещо єхидну, ледь вловиму посмішку та спеціально не дивився у камеру, що, знову ж таки, свідчить про його надприродні здібності. Особливої уваги заслуговує звукове супроводження тренування Забзалюка Р.О. Звуки, якими він супроводжує свої фізичні вправи, у разі їх запису на цифрові носії та посилення через потужні динаміки можна використовувати як зброю масового знищення.

Крім того, особливе занепокоєння спецслужб різних держав можуть викликати заборонені прийоми рукопашного бою, якими володіє Р. Забзалюк і які здійснюють моментальний вплив на життєво важливі точки тіла, а також можливе володіння ним секретним бойовим мистецтвом дарма-марга, що було розроблене на півострові Індостан близько п’яти тисяч років тому.

Давньоіндійські манускрипти, у яких було описано це мистецтво, були вивезені з Індії військовими підрозділами Третього Рейху протягом ІІ Світової війни та згодом засекречені як особливо небезпечні. Зважаючи на участь Р. Забзалюка у бойових діях в Афганістані та неприродно високий рівень його фізичної підготовки, цілком можливе його проникнення до високогірних районів Гімалаїв, де зосереджені центри древніх знань індійської культури – гірські ашрами та буддійські монастирі. Можливо, саме там Р. Забзалюк отримав свої таємні знання.

Очевидно, що зацікавленою у посиленому стеженні за Р. Забзалюком може бути і система розвідувальних та контррозвідувальних органів Китайської народної республіки. Витік інформації про надприродні здібності та майстерність Забзалюка Р.О. цілком прогнозовано може викликати нову хвилю протестів буддійських ченців з центром у монастирі Шаолінь, що знаходиться у центральному Китаї.

Більше того, після оприлюднення фактів про надприродні здібності Забзалюка Р.О. та його володіння бойовими мистецтвами, що тисячоліттями плекалися буддійськими ченцями, окупований КНР буддійський Тибет може знову розпочати боротьбу за незалежність. Це, в свою чергу, викличе війну у Тибеті, потужний міжнародний резонанс та нову хвилю всесвітньої економічної кризи через жорстку прив’язку китайського юаня до американського долара, що відбулася внаслідок викупу Центробанком КНР боргових зобов’язань Федерального резерву Сполучених Штатів Америки, який постійно відбувався протягом останніх років. Нова хвиля рецесії світової економіки та посилене протистояння КНР і США, зважаючи на володіння обома цими країнами ядерною зброєю, можуть призвести до початку третьої світової війни.

Таким чином, можна з абсолютною впевненістю констатувати, що негласне відеоспостереження за народним депутатом Забзалюком Р.О. є лише одним із елементів міжнародної розгалуженої змови, яка може мати російське походження та антикитайську спрямованість. Також очевидним є те, що за виявленим сьогодні епізодом незаконного стеження за Р. Забзалюком стоїть Міністерство оборони Російської Федерації та Служба зовнішньої розвідки РФ.

У зв’язку з вищевикладеним та на підставі Закону "Про статус народного депутата України",

ПРОСИМО:

Дати доручення Службі безпеки України у стислий срок розслідувати факти відеоспостереження за народним депутатом України Забзалюком Романом Омеляновичем;

Надати народному депутату України Забзалюку Роману Омеляновичу додаткову охорону у складі тридцяти бійців спецпідрозділу "Альфа" Служби безпеки України;

Призначити Забзалюка Романа Омеляновича Міністром оборони України;

Надати Забзалюку Роману Омеляновичу звання "Герой України".

З повагою, народні депутати України"

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных новостей Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости