newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Политическая Киевщина стала родиной кумизма и коррупции

Политическая Киевщина стала родиной кумизма и коррупции

В настоящее время активно обсуждается факт российского гражданства уже бывшего руководителя депутатской фракции "Батьківщини" в Киевском областном совете Андрея ЗАСУХИ.

Видео дня
Политическая Киевщина стала родиной кумизма и коррупции

Далее текст на языке оригинала.

Проте мало хто звертає увагу на той факт, що син соратників Кучми-Януковича Героя України Тетяни Засухи і орденоносця Анатолія Засухи, Андрій Засуха, як перший номер партійного списку "Батьківщини" до КИЇВРАДИ і реальний претендент на посаду Голови Київради із російським громадянством був зареєстрований і став депутатом та керівником фракції.

Политическая Киевщина стала родиной кумизма и коррупции
Политическая Киевщина стала родиной кумизма и коррупции

І для мене головне питання до правоохоронних органів, міграційної служби і ЦВК:

– а скільки ще громадян Росії та інших держав у нас мають статус депутатів місцевих рад?

Нагадаю, що наша команда "РІДНОЇ КРАЇНИ" оприлюднила та проаналізувала передвиборчі списки кандидатів у депутати місцевих рад і назвала списки до Київської обласної ради символом КУМІЗМУ і КОРУПЦІЇ.

І мова не лише про "Батьківщину". Діти, родичі, забудовники… всі вони знайшли гідне місце в списках, як ЄС так і "Слуги народу".

Між іншим, нинішня очільниця Київської обласної ради Наталя Гунько – депутатка "Слуги народу" і колишня депутатка від партії Ляшка – дружина народного депутата теж від "Слуги народу" Анатолія Гунька. Це того Анатолія Гунька, проти якого було відкрито гучну кримінальну справу про розкрадання 94.67 га державних земель та відповідно знищення ДП "Радіопередавальний центр" у Броварах, що був призначений для оповіщення на час надзвичайних ситуацій та війни.

В 2019 році Генпрокуратура ЗАКРИЛА цю справу, а сім‘я фігурантів ОДЕПУТАТИЛАСЯ від партії президента.

А тих депутатських родин, які щоденно "чесно" ділили і ділять бюджетні гроші і землі Київщини, ЛЕГІОН.

А Ви кажете, що лише ЗАСУХИ?

П.С. Про нинішніх "героїв звільнення Київщини" – колишніх сумновідомих мерів-корупціонерів-забудовників поговоримо вже після ПЕРЕМОГИ!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...