Как "парламентские импотенты" преданно защищают слуг Путина

2 минуты
26,3 т.
Как 'парламентские импотенты' преданно защищают слуг Путина

Как "ПАРЛАМЕНТСКИЕ ИМПОТЕНТЫ" преданно защищают "НАРОДНЫХ" депутатов – СЛУГ ПУТИНА.

Видео дня

История с отправкой на концерт Кобзона бывшего нардепа из "Слуги народа", а в последние месяцы предателя и слуги Путина Ковалева напомнила мне знаменитую сцену из известного предвыборного фильма ЗЕЛЕНСКОГО. Там, как вы помните, будущий народный Президент расстреливает импотентную и антинародную Верховную Раду вместе с ее руководством.

И что теперь?

Сейчас, после более чем полугодовой кровопролитной войны российской орды убийц, насильников и мародеров военного преступника Путина против украинского народа, Верховная Рада не смогла лишить депутатского мандата НИКОГО из СЛУГ Путина и КОЛЛАБОРАНТОВ в нашем парламенте?! Цинизм ситуации с тем же предателем Ковалевым еще и в том, что он до последней минуты жизни официально оставался народным депутатом Украины (смотри последнее голосование в ВР от 16 августа 2022 года).

Далее текст на языке оригинала.

Досі ДЕПУТАТСТВУЄ соратник Путіна-Медведчука Тарас КОЗАК (див. таблицю голосування), який згідно офіційного повідомлення тодішнього голови СБУ Івана Баканова втік до Росії ще в …травні 2021 року?! Нагадаю, що пункт 3 статті 81 Конституції України дозволяє достроково припиняти повноваження депутатів, які БЕЗВІСНО ВІДСУТНІ.

Нагадаю також, що у відповідності з ч. 1 статті 43 Цивільного Кодексу безвісно відсутнім вважають того, хто протягом одного року не з‘являвся за своїм місцем постійного проживання.

Напередодні 24 лютого втік з України на територію Білорусі ще один із затятих фанатів Путіна - Олег ВОЛОШИН. І він теж досі де-юре трудиться вже в новій та провладній депутатській групі "Плаформа за життя та мир"…

Залишаються НАРОДНИМИ депутатами сам Віктор МЕДВЕДЧУК і його так званий "головний охоронець" Віктор ЧОРНИЙ.

Досі не позбавили депутатського мандата Вадима РАБІНОВИЧА, який згідно Указу Президента, вже НЕ громадянин України. 4 пункт статті 81 Конституції України передбачає дострокове припинення повноважень депутата у зв’язку з припиненням його громадянства.

Депутатська група "МОНАКО", члени якої однозначно мають подвійне громадянство або вид на постійне проживання і є платниками податків в іншій країні… тобто фактично постійно проживають за межами України також згідно пункту 4 статті 81 Конституції мусили б втратити свій ДЕПУТАТСЬКИЙ імунітет.

А що ж нині:

патріотичний ПАФОС та політичний ПІАР, як у передвиборчих фільмах, і вже традиційні договорняки небідних депутатів-слуг Путіна з офісом Президента і керівництвом ВР.

А Ви досі вірити, що ці люди щиро прагнуть очистити УКРАЇНУ від "РОСІЙСЬКОГО СВІТУ"?!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...