УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Києві відбувся марш вишиванок. Відео

375
У Києві відбувся марш вишиванок. Відео

Близько двохсот людей у національному вбранні пройшлися від Золотих воріт до Майдану Незалежності. Акція не політична, кажуть організатори. Вони хотіли вкотре привернути увагу до українського одягу.

Видео дня

Вишиванка - це модно. Про це в один голос заявляють учасники вишиванкового маршу. Молодь поєднує це традиційне вбрання з джинсами, міні-спідницями та африканськими зачісками.

Студенти розповідають,що одягають вишиванку в університет, коли хочуть отримати п'ятірку. Мовляв, хисту додає енергетика людини, яка створювала візерунок. На вишиванкову ходу навіть всією родиною виходять. Дружина з чоловіком, небожем та тіткою. Кажуть, одягаються так частенько.

Вишиванки можна побачити не лише в Україні. Прихильники цього вбрання популяризують сорочки по всьому світу. Алевтина Козачок, приміром, вишиванку одягла цьогоріч у День незалежності України у Барселоні. Поет Сергій Пантюк вишиванки хоч і не колекціонує, але може похвалитися трьома у гардеробі. Нині вбрався у найулюбленішу.

Організатори вишиванкової ходи - студенти київських вишів. Кажуть, прагнуть популяризувати це вбрання. Щоби вишиванку одягали не лише на свята, а й щодня. У столиці вишиванковий марш відбувся вже увосьме. Його учасники кажуть, збиратимуться, доки погода дозволятиме.